Fly4free.pl

Złapcie trochę słońca jesienią! Południowe kierunki z Ryanair: Chorwacja, Malta, Hiszpania, Włochy i inne z polskich miast od 55 PLN!

55 PLN
Oferta nieaktualna
Foto: Mav Kang / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Na dobry początek dnia miła niespodzianka od Ryanair! Irlandzki przewoźnik przygotował kolejną wyprzedaż, w ramach której możecie rezerwować bilety w atrakcyjnych kierunkach w świetnych cenach. Nie pozwólcie, by taka okazja przeszła wam koło nosa!

Poniżej przygotowałem dla was przegląd najciekawszych kierunków w ramach aktualnej promocji Ryanair. Chcielibyście poopalać się na Malcie, spróbować śródziemnomorskich specjałów na Korfu lub zobaczyć zachód słońca w Zadarze? To wszystko możliwe, wystarczy że zarezerwujecie dla siebie tanie bilety na jesienną podróż!

Wszystkie poniższe propozycje to bezpośrednie loty realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Ryanair z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania lub Warszawy (Modlin) – najtańsze możecie kupić już za 55 PLN!

Termin podróży: październik – listopad
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 107 PLN/pokój

Na Korfu proponuję wam noclegi w rodzinnym pensjonacie Yulia Studios. Czekają tam na was komfortowo urządzone pokoje, kameralna atmosfera oraz wspaniałe widoki na pobliską zatokę!

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wybieracie się na Maltę? Postawcie na świetnie oceniany 4* Maritim Antonine Hotel & Spa Malta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Foto: Konstantin Aksenov / Shutterstock
Foto: Todoran Andrei / Shutterstock
Foto: Marcin Krzyzak / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Macie pytania dotyczące zbliżającej się podróży? Zadajcie je na naszym forum.

  • Na powracających do Polski czeka kwarantanna, której możecie uniknąć wykonując w kraju test. Z tego obowiązku zwolnieni są zaszczepieni oraz ozdrowieńcy.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
załapałem się na 2x36zł WRO-BLQ -WRO w listopadzie :-) 
Grzes830324, 30 września 2021, 15:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »