Fly4free.pl

Wyprzedaż PLL LOT: m.in. Tel Awiw, Dubrownik, Larnaka, Barcelona od 226 PLN, Astana za 821 PLN, Pekin, Seul, Singapur, Tokio od 1692 PLN oraz Los Angeles od 2254 PLN

226 PLN
Dreamliner PLL LOt
Foto: Szymon Mucha / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Jeszcze do jutra macie okazję na zarezerwowanie przelotów w promocyjnych cenach z Polski do 57 europejskich miast od 199 PLN, do 5 azjatyckich od 820 PLN oraz do Stanów Zjednoczonych i Kanady od 1999 PLN. Dostępnych jest wiele terminów podróży od listopada do marca przyszłego roku. Najniższe ceny dostępne są z portów regionalnych.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.
UWAGA! Obywatele RP wybierający się w podróż do Chin z przesiadką do 24 godzin nie potrzebują wizy. Natomiast, gdy lecicie przez Pekin, Szanghaj, Chengdu czy Guangzhou (Kanton), macie możliwość zatrzymania się w każdym z miejsc na okres od 72 aż do 144 godzin. By móc skorzystać z takiej opcji, waszym kolejnym miejscem w podróży musi być inny region, niż ten z którego przybyliście, np. Warszawa - Dubaj - Szanghaj - Osaka. Trasa Warszawa - Dubaj - Szanghaj - Dubaj - Berlin nie "łapie" się na darmowy pobyt tranzytowy.
UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.

Wszystkie dostępne kierunki w promocyjnych cenach:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »