Fly4free.pl

Oszczędności w podróży? Mamy sposób! Wypróbujcie za darmo sprytną kartę wielowalutową i nie martwcie się o przewalutowania

Foto: twisto.pl
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dużo podróżujecie, nie chcecie przepłacać i brać ze sobą gotówki? Dla wszystkich, którzy obawiają się płatności za granicą (i związanych z tym ewentualnych problemów) mamy dobre informacje.

Co oferuje karta Twisto?

Sezon wakacyjny w pełni! Wyjeżdżając na urlop poza Polskę, turyści i podróżni często stają przed dylematem: jakie narzędzie płatnicze będzie tym najlepszym i najwygodniejszym. Karta debetowa? Karta kredytowa? A może po prostu gotówka?

Kiedyś, kilka (kilkanaście) lat temu wszystko było jasne: planując zagraniczne wakacje, najczęściej zaopatrywaliście się w walutę kraju, do którego jechaliście – kupując ją po prostu w kantorze. A co z walutą krajów, które są dość egzotyczne? Rozwiązaniem był zakup amerykańskich dolarów, powszechnie akceptowalnych praktycznie na całym świecie.

Niestety, takie działania nie były pozbawione wad: po powrocie z wczasów wymienialiście to, co pozostało wam w portfelu, tracąc na kolejnym przewalutowaniu i zostając z drobnymi w kieszeni.

Na szczęście czasy się zmieniły. Podróżnicy i turyści, szukający sposobu na rozsądne płacenie za usługi, noclegi, wyżywienie i atrakcje podczas wyjazdu zagranicznego, mają do wyboru znacznie lepsze rozwiązanie: kartę Twisto, którą można płacić na całym świecie. Wybierając plan Space dodatkową zaletą jest oszczędność – 3 proc. na każdej transakcji zagranicznej – oraz brak obaw o ewentualne przewalutowania. Co więcej, osoby dołączające do Twisto mogą wypróbować plan Space za darmo przez 3 miesiące!

Foto: twisto.pl

Jak to działa?

Aby rozpocząć korzystanie z Twisto, wystarczy założyć konto. Proces rejestracji jest bardzo prosty: możecie go przeprowadzić przez internet – potrzebujecie do tego tylko dowodu osobistego. W krótkim czasie wniosek zostanie zweryfikowany, a wynikiem tych działań będzie przyznany limit na wydatki z Twisto.

Co dalej? Teraz wystarczy już korzystać z Twisto – do dyspozycji macie kartę płatniczą (wirtualną lub fizyczną), którą możecie płacić na całym świecie – wszędzie, gdzie akceptowane są płatności Mastercard.

Na czym polega potęga wygody całego rozwiązania? Na prostocie i oszczędnościach! Twisto łączy ze sobą w jednym miejscu wszystkie zalety posiadania limitu miesięcznego, możliwość odroczenia płatności czy rozłożenia wydatków na dogodne raty. Sercem usługi jest aplikacja, która umożliwia kontrolę wydatków oraz korzystania z wirtualnej karty płatniczej.

Kartą Twisto można dokonywać płatności m.in. w internecie oraz w sklepach stacjonarnych – także poza granicami Polski. I tutaj dochodzimy do ogromnej zalety Twisto: nie musicie pamiętać o wymianie walut. Wszystkie wasze wydatki za granicą zostaną rozliczone po najlepszym kursie, bez opłat, prowizji i limitów.

Foto: twisto.pl

Wygoda i bezpieczeństwo

Wspomnieliśmy o wygodzie, którą daje aplikacja. Wszystkie wasze wydatki możecie mieć pod kontrolą, śledząc je na bieżąco w aplikacji. Co ważne, nie musicie się martwić o bieżące saldo: na koniec miesiąca wszystkie płatności zostaną podsumowane i będziecie mogli je spłacić bez żadnych dodatkowych kosztów do 15. dnia następnego miesiąca.

Oczywiście nie ma przeszkód przed dodaniem karty Twisto do  Google Pay lub Apple Pay, aby jeszcze prościej dokonywać płatności. Co w wypadku, gdy podczas wyjazdu zagranicznego zgubicie kartę lub zostanie wam skradziona? Bezproblemowo będziecie mogli zablokować ją w aplikacji, chroniąc się przed nieautoryzowanymi wydatkami. W końcu wasz urlop nie powinien być zmącony obawami o stan waszego konta.

Foto: twisto.pl

Oszczędność to podstawa!

Sprytne rozwiązania z Twisto to nie tylko wygoda płacenia oraz brak przewalutowania. Wszyscy lubimy oszczędzać, nieprawdaż? Twisto umożliwia cashback, czyli zwrot za zakupy, m.in. podczas rezerwacji noclegów. Jak to działa? Wystarczy dokonać rezerwacji na Booking.com lub Hotels.com, wchodząc na stronę przez konto Twisto lub aplikację – możecie zgarnąć zwrot do 4 proc. wartości płatności.

Dodatkowo, w okresie wakacyjnym w Twisto obowiązuje promocja, w ramach której nie ma limitu na wydatki w zagranicznych walutach, które zostaną przeliczone po najlepszym kursie. Rejestracji konta należy dokonać do 22 sierpnia 2021 r., wybierając plan Space.

Wypróbujcie za darmo kartę wielowalutową Twisto >>

Dobrze wiedzieć

Dodatkowy bonus: zarejestrujcie się w Twisto na dedykowanej stronie i aktywujcie plan Space na 3 miesiące zupełnie za darmo!

Rozwiązanie idealne?

Wygoda, brak opłat i stresu, bezproblemowe płatności na całym świecie. A do tego cashback i bezpieczeństwo transakcji. Twisto to więcej niż aplikacja – to szwajcarski scyzoryk w dziedzinie płatności podczas podroży zagranicznych. Warto wypróbować takie rozwiązanie i zamiast martwić się o przewalutowania, skupić się podczas wyjazdów i wczasów na tym, co najważniejsze: wypoczynku i zwiedzaniu!

Wypróbujcie za darmo kartę wielowalutową Twisto >>

Advertisement

Przydatne informacje
  • Rejestracja konta jest prosta i trwa kilka minut, przy rejestracji potrzebny jest dowód osobisty.

  • Aktywacja planu space na 3 miesiące jest zupełnie za darmo.

  • Po 3 miesiącach możecie zdecydować czy chcecie go zatrzymać (za 9,99 zł miesięcznie) czy przejść do zupełnie darmowego planu Online.

  • Kartą Twisto możecie płacić na całym świecie — wszędzie, gdzie akceptowana jest płatność Mastercard.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »