Fly4free.pl

Wyprawa na Karaiby! Kajmany lub Bahamy z Warszawy od 2134 PLN

2134 PLN
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Loty w takich kierunkach rzadko można spotkać w tak dobrych cenach, a jeszcze rzadziej z tak małą liczbą przesiadek po drodze. Do tego liniami Air Canada nad Morze Karaibskie polecicie ze stolicy Polski.

Lecąc w obie strony czekają was postoje w Kopenhadze, Frankfurcie i Toronto. W tym ostatnim będziecie musieli zatrzymać się na kilkanaście godzin, co wiązać się będzie z dokupieniem noclegu. Będzie to świetna okazja, by zwiedzić to ciekawe kanadyjskie miasto. Na samych Kajmanach i Bahamach pogoda będzie raczej łagodniejsza. Zwykle, w styczniu jest słonecznie, a temperatury są mniej dokuczliwe. Oscylują w okolicach 25 stopni Celsjusza. Opadów jest znacznie mniej niż w innych okresach.

Lotnisko w Providenciales leży na wyspie o tej samej nazwie, a ona sama jest częścią Turks i Caicos, terytorium zależnego Wielkie Brytanii. Zachęcam was tu do pobytu w niezwykle malowniczo położonym apartamencie. Znajduje się tuż przy przystani.

Ceny noclegów w Nassau, stolicy Bahamów,  są bardzo zróżnicowane, jak również ich lokalizacja czy jakość dlatego sami zdecydujcie, który z nich wam najbardziej odpowiada.

Informacja o podróży

Udacie się w nią na pokładzie samolotów linii Air Canada z bagażem podręcznym. Po drodze czekają Was przesiadki na terenie Kanady, Niemiec i Danii. Przed podróżą przez Toronto pamiętajcie o wyrobieniu sobie Electronic Travel Authorization (eTA), której koszt to 7 CAD (ok. 20 PLN).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »