Egipt w zimowym słońcu ☀️ All inclusive w ⭐⭐⭐⭐⭐ resorcie przy plaży w Marsa Alam za 1908 PLN

1908 PLN Egipt z Gdańska
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Ucieczka przed zimą do ciepłego Egiptu to doskonały pomysł na rozpoczęcie nowego roku ✈️ Tydzień w luksusowym 5* resorcie z prywatną plażą nad Morzem Czerwonym 🏖️ All inclusive, podgrzewane baseny i centrum SPA to tylko część atrakcji czekających na ciebie w tym rajskim miejscu 🍹
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Z Gdańska polecisz do egipskiego kurortu Marsa Alam na początku stycznia. W cenę wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany.

Concorde Moreen Beach Resort & Spa to luksusowy 5* hotel położony bezpośrednio przy prywatnej, piaszczystej plaży w zatoce Abu Dabur. Goście chwalą doskonałą lokalizację z panoramicznym widokiem na Morze Czerwone, profesjonalną obsługę oraz bogate zaplecze rekreacyjne. Obiekt oferuje dwa podgrzewane baseny, centrum SPA, korty do siatkówki oraz bogaty program animacyjny. Dodatkowym atutem jest łatwy dostęp do rafy koralowej, co doceniają miłośnicy nurkowania.

📅 Termin podróży: 6-13 stycznia
✈️ Wylot z: Gdańska
🌞 Biuro podróży: Join UP
🛏️ Zakwaterowanie: 5* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Wakacje
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 22.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Rozwiń więcej Zwiń
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wczasy w Egipcie 🌊😎 7 dni z all inclusive w 4* resorcie w Marsa Alam za 1989 PLN
Egipt z Warszawy 1989 PLN

Wczasy w Egipcie: 7 dni z all inclusive w 4* resorcie w Marsa Alam

Wczasy w Egipcie 🦈🌊 All inclusive w 4* hotelu w Szarm el-Szejk za 1799 PLN
Egipt z Katowic 1799 PLN

Wczasy w Egipcie: all inclusive w 4* hotelu w Szarm el-Szejk

Szarm el-Szejk kusi ceną 🌊☀️ 7 dni z all inclusive w 4* DoubleTree by Hilton za 2639 PLN
Egipt z Katowic 2639 PLN

Szarm el-Szejk kusi ceną: 7 dni z all inclusive w 4* DoubleTree by Hilton

Egipt w dobrej cenie ☀️🐠 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam za 2309 PLN
Egipt z Katowic 2309 PLN

Egipt w dobrej cenie: tydzień z all inclusive w 4* hotelu w Marsa Alam

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?