Fly4free.pl

Wypoczynek w słonecznym Egipcie: tydzień w 4* hotelu w Marsa Alam z all inclusive za 1859 PLN. Wylot z Katowic

Foto: wakacje.pl
od
1859 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
08.01.2022 - 15.01.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Nowy rok rozpocznijcie od wypoczynku nad Morzem Czerwonym i to w wygodnej opcji all inclusive. Słoneczna pogoda, wysokie temperatury, bardzo dobre warunki zakwaterowania oraz atrakcyjna cena, to przepis na udany urlop… zimą.

Na słoneczny wypoczynek udacie się 8 stycznia z katowickiego lotniska w Pyrzowicach, a na Górny Śląsk wróćcie po tygodniu spędzonym w Marsa Alam (15.01). Nad egipskim wybrzeżem Morza Czerwonego zakwaterowani będziecie w 4* hotelu Aurora Bay Resort. Dla gości udostępniono m.in. cztery baseny, brodzik dla dzieci, bary oraz prywatną plażę z bezpłatnymi leżakami, parasolami oraz ręcznikami kąpielowymi. Wszystkie pokoje w obiekcie są klimatyzowane i posiadają prywatne łazienki. Dodatkowo, na terenie całego hotelu działa bezpłatne Wi-Fi.

Termin podróży: 8 – 15 stycznia 2022 r.
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: wakacje.pl

Co zobaczyć w Marsa Alam?

W styczniu w tej części Egiptu możecie spodziewać się ponad 23°C i mnóstwa słońca! Kierunek ten, to także raj dla miłośników nurkowania. Znajdziecie tutaj bogate skupisko wodnej flory i fauny – będziecie mogli podziwiać ponad 1000 gatunków ryb!

Najbardziej znane miejsca do oglądania podwodnego świata to Abu Dabur Reef, Marsa Asslai, Dolphin Mouse i rafa Elphistone.
Co jeszcze? Możecie zaplanować wycieczkę do pobliskiego parku narodowego Wadi Dżimal. Odkryjecie tu gaje palmowe, nieskażone ludzką działalnością plaże, ciekawe formy geologiczne oraz robiące spore wrażenie suche koryto rzeki zaliczane do największych tego typu miejsc w Egipcie.

Foto: wakacje.pl
Foto: wakacje.pl
Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.
  • Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »