Fly4free.pl

Wypoczynek w Egipcie: 7 dni w 4* hotelu od 2309 PLN. Wylot z 3 miast

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: SaKaLovo / Shutterstock
od
2309 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.02.2022 - 05.03.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Macie dosyć wietrznej pogody za oknem? Skorzystajcie ze świetnej okazji i zamieńcie zimową aurę na słoneczną pogodę! Do Egiptu wybierzecie się już w następnym tygodniu, a na miejscu zatrzymacie się w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu. Baseny, tematyczne restauracje, piaszczysta plaża i strefa spa to tylko kilka z udogodnień obiektu.

Na wycieczkę do Egiptu wybierzecie się w następnym tygodniu, w terminie 26 lutego – 5 marca. Czeka was bezpośrednia podróż z 3 polskich miast z wliczonym bagażem rejestrowanym – tym razem nie zabraknie miejsca na pamiątki!

W Marsa Alam spędzicie tydzień, zatrzymując się w 4* hotelu Aurora Bay Resort, który usytuowany jest nad brzegiem zatoki Jabal Al Rosas i oferuje m.in. prywatną plażę oraz basen. Dla gości przygotowano komfortowe, klimatyzowane pokoje z prywatnymi łazienkami oraz bezpłatnym Wi-Fi.

Termin podróży: 26 lutego – 5 marca
Wylot z: Warszawy, Gdańska lub Katowic
Biuro podróży: Rainbow
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Roberto Binetti / Shutterstock
Foto: Elzbieta Sekowska / Shutterstock
Foto: Artush / Shutterstock

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Tym razem wybierzecie się do Marsa Alam – kurortu, który znajduje się w południowej części Egiptu. To dawna wioska rybacka, która może pochwalić się świetną pogodą przez cały rok! Wiedzieliście, że w tłumaczeniu na język arabski nazwa Marsa Alam oznacza „sławny port”? To właśnie to miejsce było niegdyś ważnym ośrodkiem handlowym zaopatrującym stolicę kraju w różnego rodzaju towary.

Co jeszcze? Możecie zaplanować wycieczkę do pobliskiego parku narodowego Wadi Dżimal. Znajdziecie tu gaje palmowe, nieskażone ludzką działalnością plaże, ciekawe formy geologiczne oraz robiące spore wrażenie suche koryto rzeki zaliczane do największych tego typu miejsc w Egipcie.

Przydatne informacje
  • Aktualnie podróżując do Egiptu, potrzebujecie testu antygenowego lub PCR z negatywnym wynikiem. Zaszczepieni potrzebują wyłącznie zaświadczenia o przyjętych dawkach.
  • W ramach all inclusive czekają na was codzienne śniadania, obiady i kolacje (wszystkie w formie bufetu), napoje bezalkoholowe oraz lokalne alkohole.
  • Rejs po Nilu, a może lot balonem nad Luksorem? Przy układaniu planu zwiedzania skorzystajcie z rekomendacji na naszym forum.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »