Fly4free.pl

Wypoczynek w Cancun za 3712 PLN. Loty z Warszawy i 11 nocy w hotelu blisko plaży

3712 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Maciej Czekajewski / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Wybierzcie się latem nad meksykańskie wybrzeże Morza Karaibskiego. W Cancun odpoczniecie od codziennych obowiązków oraz zakosztujecie znakomitej lokalnej kuchni, jak i kąpieli słonecznych oraz tych morskich. Gdy uzupełnicie braki witaminy D w organizmie, ruszcie na eksplorację Półwyspu Jukatan.

Do Meksyku udacie się 15 września z warszawskiego lotniska im. Chopina, a do stolicy Polski wrócicie po 11-dniowy pobycie w Cancun (27.09 – uwzględniając rozkład lotów oraz strefy czasowe). W obie strony polecicie bezpośrednio na pokładach samolotów linii Air France z wygodnymi przesiadkami w Paryżu. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą będziecie mogli bagaż podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak i damską torebkę).

W Cancun zakwaterowani będziecie w 3* hotelu Selina Cancun Laguna Hotel Zone, który znajduje się w wypoczynkowej części miasta (Zona Hotelera). Z lotniska do miejsca noclegowego najtaniej dojedziecie Uberem lub wypożyczonym samochodem – szczegóły poniżej.

Termin podróży: 15 – 26 (27) września
Linie lotnicze: Air France
Bagaż: rejestrowany oraz podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony oraz zakwaterowanie zapłacicie 3712 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 4822 PLN/2 osoby

Warszawa – Cancun – Warszawa »

Hotel 2602 PLN/2 osoby/11 nocy

W Cancun proponuję wam noclegi w 3* hotelu Selina Cancun Laguna Hotel Zone, który od plaż: Caracol, Gaviota Azul oraz Forum oddalony jest o 5 minut spokojnego spaceru. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen, a we wszystkich pomieszczeniach będziecie mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód 782 PLN/11 dni

Półwysep Jukatan to nie tylko plaże, ale także zapierające dech w piersiach majańskie ruiny (Chichen Itza, Cobá, Mayapán, Uxmal). Aby wygodnie i szybko dostać się w ich okolice, wypożyczcie samochód zaraz po przylocie do Cancun.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »