Chorwacja na wyciągnięcie ręki 🏖️🌊 7 dni na Riwierze Makarskiej za 2854 PLN
Wylot odbywa się 15-22 września z Poznania lub Warszawy na lotnisko w Dubrowniku, skąd transfer do hotelu zajmuje około 2,5-3 godziny. W cenie zawarty jest bagaż rejestrowany do 20 kg oraz podręczny do 5 kg na osobę.
Hotel Sunce w Gradacu leży bezpośrednio przy plaży, w centrum tej nadmorskiej miejscowości. Goście chwalą lokalizację tuż przy wodzie i piękny widok na wyspy Hvar oraz półwysep Pelješac. Obiekt dysponuje basenem z brodzikiem dla dzieci, tarasem słonecznym i restauracją serwującą dania kuchni dalmatyńskiej oraz międzynarodowej. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor satelitarny i lodówkę. Plaża przy hotelu jest żwirkowa, zatokowa, z łagodnym zejściem do wody. W okolicy warto skorzystać z wycieczek do Splitu, Dubrownika, Mostaru, a także na okoliczne wyspy, lub wybrać się na górskie szlaki piesze i rowerowe w masywie Biokovo.
W cenie pakietu znajdują się przelot, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, opieka polskiego rezydenta na miejscu oraz pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż). Wyżywienie obejmuje śniadanie i obiadokolację.
📅 Termin podróży: 15-22 września
✈️ Wylot z: Poznania lub Warszawy
🌞 Biuro podróży: Rainbow
💼 Bagaż: rejestrowany (do 20 kg) i podręczny (do 5 kg)
🛏️ Hotel: 3* Sunce Gradac
🍴 Wyżywienie: 2 posiłki dziennie
🚌 Transfer: w cenie
🙋♂️ Liczba osób: 2
Samochód
Wynajmij auto w Chorwacji taniej! –8% rabatu z kodem FLY4FREE przy rezerwacji na QEEQ.
Sprawdź nasze wskazówki, jak nie naciąć się przy wypożyczaniu samochodu i dowiedz się, dlaczego warto zarezerwować go przez QEEQ.
Alanya od 2368 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Pafos od 2769 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Costa del Sol od 2118 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Łódź)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?