Fly4free.pl

Wypoczynek na Polinezji Francuskiej (Tahiti, Moorea) za 6127 PLN. Loty z Paryża, 13 noclegów i prom

6127 PLN
polinezja francuska wyspy
Foto: Martin Valigursky / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spędźcie niezapomniany urlop na rajskich wyspach Polinezji Francuskiej. Za 3-dniowy pobyt na Tahiti, 10-dniowy na Moorea, loty w dwie strony z francuskiej stolicy oraz prom pomiędzy wyspami zapłacicie tytułowe 6127 PLN.

UWAGA! Pobyt na terenie Stanów Zjednoczonych Ameryki (lub terytoriów zależnych, takich jak Portoryko, Guam czy Saipan) jest możliwy tylko i wyłącznie z wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

W podróż udacie się z dwiema sztukami bagażu: jedną podręcznego i drugą rejestrowanego (nadawany do luku). Po drodze czeka Was stop techniczny w Los Angeles (wiza jest wymagana). Z kraju do Paryża Charles de Gaulle tanio dostaniecie się linią easyJet z Krakowa.

Po przylocie na Tahiti proponuję Wam zatrzymać się na kilka nocy w Punatea Village, który oferuje basen, prywatną plażę oraz dostęp do wspaniałej laguny. Goście mogą bezpłatnie wypożyczyć kajaki, rowery i sprzęt do nurkowania z rurką. Wszystkie pokoje i bungalowy dysponują prywatną lub wspólną łazienką z ciepłą wodą. Przez całą dobę można korzystać ze wspólnej kuchni, jadalni oraz salonu telewizyjnego.

Za prom na trasie Tahiti – Moorea – Tahiti zapłacicie 2320 XPF (ok. 83 PLN) za osobę.

Na Moorea proponuję Wam zatrzymać się w Les Tipaniers Iti Bungalows. Oferowany w hotelu serwis z pewnością zadowoli zarówno turystów, jak i podróżujących biznesowo. Każdy z bungalowów posiada w pełni wyposażoną kuchnię, salon, sypialnię, łazienkę z prysznicem, balkon lub taras. Ponadto na miejscu możecie korzystać z bezpłatnego dostępu do Internetu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »