Fly4free.pl

Wypoczynek na Phuket za 3906 PLN. Loty z Warszawy + 4* hotel

3906 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aykut.Ekinci / Shutterstock.com
Azja Południowo-Wschodnia w prosty, łatwy i przyjemny sposób! Skorzystaj z przygotowanego przeze mnie pomysłu i zaplanuj przygodę na Phuket. Będzie to świetny kierunek na pierwszą daleką wyprawę, jak również dobra propozycja na relaks dla doświadczonych podróżników.

Do Azji udasz się w terminie 1(2) – 9(10) października. Czekają cię loty z Warszawy na Phuket, a po drodze przesiądziesz się w Zurychu. Przesiadki są gwarantowane przez przewoźników.

Rekomenduję ci spędzić urlop w bardzo dobrze ocenianym 4* Aochalong Villa Resort & Spa. Sam miałem przyjemność zatrzymać się w tym hotelu i mogę szczerze polecić go na relaksujący wyjazd.

Termin podróży: październik
Linia lotnicza: SWISS
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 3906 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż od 7069 PLN/2 osoby

Warszawa – Phuket – Warszawa >>

Hotel 747 PLN/2 osoby/pobyt

W Aochalong Villa Resort & Spa znajdziesz przestronne, klimatyzowane pokoje wyposażone w dostęp do WiFi. Na terenie hotelu działa również kameralne centrum spa oraz odkryty basen z widokiem na pobliską zatokę.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje od 452 PLN/osoba

Z Phuket warto wybrać się na eksplorację pobliskich wysp, a jedną z najpopularniejszych jest Phi Phi. Chcesz ją odwiedzić? Zarezerwuj wycieczkę łodzią motorową.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »