więcej okazji z Fly4free.pl

Wypoczynek na Penang: 10-dniowy urlop za 3240 PLN. Loty Qatar Airways z Berlina + 5* DoubleTree Resort by Hilton

Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
3240 PLN
Plaża w Penang
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Kjetil Kolbjornsrud / Shutterstock

Powitajcie wiosnę na wyspie Penang. Zdobądźcie wzgórze o tej samej nazwie, zwiedźcie świątynie Kek Lok Si i Leong San Tong Khoo Kongsi, zrelaksujcie się na Beach of Miami oraz zasmakujcie doskonałej lokalnej kuchni (char koay teow, assam laksa, hokkien mee, rojak pasembur).

Do Malezji wybierzcie się w marcu tuż zza naszej zachodniej granicy. Podróżować będziecie z berlińskiego lotniska na pokładzie samolotu 5* linii lotniczej Qatar Airways. Po drodze czekać was będą przesiadki w Dosze, które są gwarantowane przez przewoźnika – w razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy linii otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą podróż.

Na wyspie zakwaterowani będziecie w 5* DoubleTree Resort by Hilton Hotel Penang, który znajduje się przy Beach of Miami.

Termin podróży: 18 – 29 marca 2021 r.
Linia lotnicza: Qatar Airways
Bagaż: rejestrowany, podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)
Zakwaterowanie: 5* hotel

Za loty oraz 10 nocy w 5* hotelu na miejscu zapłacicie 3240 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż3998 PLN/2 osoby

Berlin – Penang – Berlin »

Hotel2482 PLN/2 osoby/10 nocy

Na wyspie polecam wam noclegi w 5* DoubleTree Resort by Hilton Hotel Penang. Na terenie kompleksu działa dobrze wyposażona sala fitness oraz odkryty basen. Wszystkie pokoje zostały wyposażone w klimatyzację, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, telewizor LCD, lodówkę. W każdym jest łazienka z prysznicem, a dla gości przygotowano bezpłaty zestaw kosmetyków.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć w okolicach Penang?

Penang to niewielka wyspa leżąca u wybrzeży Półwyspu Malajskiego, która słynie przede wszystkim ze świetnego jedzenia. Char koay teow, popiah (miejscowe sajgonki), chicken i duck rice – to tylko niektóre z dań, które zapewnią wam kulinarną podróż w kosmos. Chcecie dowiedzieć się więcej na temat stołowania się w Penang? Przeczytajcie napisaną przez nas relację z podróży.

W przerwach od rozkoszowania się kolejnymi potrawami możecie również nieco pozwiedzać. Wybierzcie się do jednej z buddyjskich świątyń (Wat Chaiyamangalaram, Dhammikarama Burmese Buddhist Temple) oraz na pobliskie wzgórze Bukit Bendera, gdzie będziecie mieli szansę zrobić sobie niepowtarzalne zdjęcie ze wspaniałą panoramą okolicy.

penang widok na miasto
Foto: KeongDaGreat / Shutterstock
Foto: travelwild / Shutterstock.com
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »