Wypoczynek na Malcie za 443 PLN. Loty z Gdańska i Poznania + tydzień w 3* hotelu
Mam dla Was ofertę spędzenia 7 dni na Malcie. Za pakiet obejmujący loty z dwóch tytułowych miast oraz noclegi w 3* hotelu zapłacicie 443 PLN za osobę.
Podsumowanie oferty
Loty z Gdańska na Maltę (13 - 20 grudnia) za 347 PLN / 2 osoby (174 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 3* Sunflower za 539 PLN / 2 osoby / 7 nocy (270 PLN / osoba) Osobom podróżującym od 1 listopada bieżącego roku bezpłatnie będzie przysługiwał tylko i wyłącznie 1 mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Więcej na temat zmian w polityce bagażowej w linii lotniczej Ryanair przeczytacie w tym artykule »
Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair. Na wyspie proponuję Wam zatrzymać się w 3* hotelu Sunflower. Obiekt znajduje się 10 minut spacerem od morza. Wszystkie pokoje dysponują balkonem oraz łazienką z wanną i prysznicem. W niektórych pokojach znajduje się część wypoczynkowa oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty.
W takiej samej cenie tylko w innym terminie możecie wybrać się na Maltę z Poznania.
Pafos od 2711 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa del Sol od 2408 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Costa Blanca od 2893 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Wrocław)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?