Fly4free.pl

Wypoczynek na Bali za 2526 PLN. PLL LOT z Warszawy + 12 noclegów

2526 PLN
bali pola ryżowe
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Honza Hruby / Shutterstsock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W oparciu o promocyjną cenę lotów do Indonezji przygotowałem dla was 12-dniowy pakiet wypoczynkowy na Bali.

Ze stolicy kraju do Densapar podróżujecie z przesiadkami w Singapurze. Za bilet w szczycie panującego tam sezonu przyjdzie wam zapłacić 2350 PLN za osobę. Zakwaterowanie w pensjonacie przez 12 nocy będzie kosztować każdego z was tylko 176 PLN. We wrześniu warunki na miejscu idealnie nadają się na wypoczynek. Temperatura wody oscyluje w granicach 27 stopni, a powietrza przekracza 30 stopni Celsjusza.

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

Pensjonat Kari leży w samym centrum wyspy, blisko wielu atrakcji turystycznych miasta Ubud. Jest to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie kontakt z lokalną kulturą. Na miejscu czekają na was prosto urządzone pokoje, które posiadają na wyposażeniu wentylator. W łazience znajduje się prysznic oraz suszarka do włosów. W cenę zakwaterowania wliczone są śniadania.

Kalendarz najtańszych lotów

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »