Fly4free.pl

Wyjazd na mecz: Real Madryt – Deportivo la Coruna za 800 PLN. Loty z Wrocławia, 3 noclegi i wejściówka

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: nacroba, Shutterstock.com
Rzadko zdarza się nam prezentować oferty wyjazdu na mecz królewskich z Madrytu. Dlatego jeżeli jesteście fanami i chcecie przeżyć niezapomniane chwile, skorzystajcie z mojej propozycji.

Za pakiet lotów w dwie strony, noclegi oraz wejściówkę na spotkanie zapłacicie 800 PLN.

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 1599 PLN/2 osoby (799.5 PLN/osoba)

LOTY

Przykładowa rezerwacja przelotu dla dwóch osób:

rezerwacja biletów do madrytu

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

Ważne! Zobacz zmiany w polityce bagażowej Ryanair >>

NOCLEGI

W stolicy Hiszpanii proponuję Wam zatrzymać się w Pension Numancia, gdzie za pobyt dwóch osób w terminie 20 – 23 stycznia zapłacicie 626 PLN. Obiekt znajduje się wśród barów i restauracji i oferuje bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Do znajdującego się w sercu Madrytu placu Puerta del Sol można dojść z obiektu w 20 minut.

rezerwacja noclegów w madrycie

Sprawdźcie pozostałe oferty noclegowe w Madrycie >>

BILET NA MECZ

Wejściówki na spotkanie ligi hiszpańskiej pomiędzy Realem Madryt a Deportivo la Coruna, dostępne są na oficjalnej stronie klubu z Madrytu od 42.2 EUR (ok. 176 PLN) za bilet z podatkiem.

rezerwacja biletów na mecz

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »