Fly4free.pl

Liga mistrzów: AS Roma – Real Madryt z Warszawy za 435 PLN (loty + nocleg + bilet na mecz)

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Popartic, Shutterstock
Rewelacyjna oferta wyjazdu na mecz Ligi Mistrzów pomiędzy AS Romą a Realem Madryt. Bezpośredni przelot z Warszawy do włoskiej stolicy, jeden nocleg oraz bilet wstępu na spotkanie dostępne za 435 PLN za osobę, przy dwóch osobach podróżujących.

Bilety na przelot na trasie Warszawa – Rzym Fiumicino – Warszawa zarezerwujecie na stronie Wizzair.com. Podróże w najniższej cenie są dostępne dla osób, które wykupiły członkostwo Wizz Discount Club. Należy pamiętać, że za loty płacicie dowolną karta płatniczą, a podane przez nas ceny dotyczą podróży tylko z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Płatności w walucie obcej takiej jak euro, dolar amerykański, funt brytyjski radzimy dokonywać za pomocą kart walutowych Fly4free dostępnych nieodpłatnie na stronie kantor.fly4free.pl . Dzięki temu unikniecie kosztów przewalutowań i dodatkowych opłat.

WARSZAWA – RZYM FIUMICINO – WARSZAWA ZA 188 PLN ZA OSOBĘ
wawfco

fcowaw

W terminie 17 – 18 lutego proponujemy Wam nocleg w 3* Cesar Palace Guesthouse za 115 PLN za dwie osoby za cały pobyt. Rezerwacje na Hotelscombined.pl, z listy należy wybrać serwis Hotels.com, tam uzyskacie wspomnianą wcześniej cenę, zawierającą opłaty lokalne i podatki. Hotel posiada bardzo dobre opinie w serwisie TripAdvisor.

opinie

Zarezerwuj pobyt w hotelu Cesar Palace Guesthouse >>

hotelrzym

Ceny najtańszych biletów na spotkanie pomiędzy AS Romą a Realem Madryt zaczynają się od 42.85 EUR (bilet + opłata) (ok. 189 PLN) za osobę. Wejściówki zarezerwujecie na stronie Listicket.com. Do zakupu biletów niezbędne jest posiadanie konta na ww. stronie, które za darmo założycie klikając w ten link.

Kup bilet na mecz >>

biletnamecz

Podsumowanie kosztów wycieczki dla 2 osób i 1 osoby:

  • Loty z Warszawy do Rzymu za 376 PLN (188 PLN/os.)
  • Nocleg w Rzymie 115 PLN (57.5 PLN/os.)
  • Bilet na mecz 378 PLN (189 PLN/os.)
  • Suma: 869 PLN za 2 osoby, 434.5 PLN za osobę
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »