Fly4free.pl

Tanio! Wyjazd do Toronto na NBA i NHL za 1999 PLN. Loty z Berlina i bilety na 3 mecze

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1999 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ryan / Unsplash.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Mam dla ciebie propozycję wycieczki w naprawdę atrakcyjnej cenie do Kanady na mecze lig NBA oraz NHL! Jeżeli skorzystasz z tej oferty, to na własne oczy zobaczysz mecz Toronto Maple Leafs oraz dwa Toronto Raptors. Niech smaczku doda fakt, że jedno spotkanie jest przeciwko drużynie Jeremiego Sochana!

Do Toronto udasz się z berlińskiego portu lotniczego im. Willy’ego Brandta w terminie 9-15 lutego. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Play z przesiadkami w Reykjavíku. W cenie zabrać ze sobą możesz mały bagaż podręczny. Powiedzmy sobie szczerze, dasz radę się spakować na tych kilka dni 😉

W cenę wycieczki wliczone są trzy wejściówki na mecz NBA oraz NHL. Szczegóły znajdziesz poniżej.

Termin podróży: 9 – 15 (16) lutego 2024 r.
Linia lotnicza: Play
Bagaż: podręczny
Atrakcje: trzy bilety na mecze

Za pakiet lotów oraz trzy wejściówki na wydarzenia sportowe zapłacisz tylko 1999 PLN za osobę.

Atrakcje ok. 668 PLN

W poniedziałek 12 lutego (godzina 19:30) w hali Scotiabank Arena odbędzie się mecz ligi NBA pomiędzy drużynami Toronto Raports a San Antonio Spurs, w której występuje Polak – Jeremy Sochan! Bilet (w cenie od 67,48 CAD) kupisz na stronie ticketmaster.ca.

Na wtorek 13 lutego (godzina 19:00), także w hali Scotiabank Arena, zaplanowane jest spotkanie rozgrywek NHL pomiędzy drużynami Toronto Maple Leafs a St. Louis Blues. Bilet (w cenie od 113 CAD) kupisz na stronie ticketmaster.ca.

Natomiast w środę 14 lutego (godzina 19:30) ponownie wybierz się do hali Scotiabank Arena na kolejny mecz NBA. Tym razem drużyna Toronto Raptors podejmie u siebie drużynę Indiana Pacers. Bilet w cenie od 45,75 CAD kupisz na stronie ticketmaster.ca.

Hotel od 429 PLN/2 osoby/noc

W Toronto proponuję ci zakwaterowanie w 4* hotelu Chelsea z dwoma krytymi basenami. Znajduje się on w odległości 600 metrów od centrum handlowego The Toronto Eaton Centre. Na terenie całego obiektu będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Niewiele więcej zapłacisz za pobyt w 3* hotelu The Novotel Toronto Centre, który od dworca kolejowego Toronto Union Station oraz kompleksu sportowo-widowiskowego Air Canada Centre oddalony jest o 10 minut spokojnego spaceru. W cenie zapewniony będziesz mieć dostęp do sieci WiFi oraz krytego basenu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1283 PLN/pobyt

Chcesz wygodnie przemieszczać się po Toronto i okolicy? W takim razie wypożycz samochód po przylocie do Kanady. Mając do swojej dyspozycji auto, łatwo dojedziesz pod słynny wodospad Niagara.

Przydatne informacje: Toronto
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1175 PLN
  • Liczba ofert163
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar kanadyjski (CAD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Toronto
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »