Fly4free.pl

Idealny wypad do Legolandu z przyjaciółmi. Wszystko zorganizowane i w świetnej cenie!

legoland billund
Foto: Legoland Billund
Rollercoastery, park wodny, zoo, świat w miniaturze – to tylko kilka atrakcji, które czekają na Was w Legolandzie. Podczas gdy jako dzieci w większości mogliśmy tylko pomarzyć o otaczaniu się niezliczoną liczbą klocków LEGO, dziś nic nie stoi na przeszkodzie, by zobaczyć ich aż 75 tysięcy w jednym miejscu. Wybierzcie się do Legolandu z przyjaciółmi i spełnijcie swoje dziecięce marzenia!

Kraina milionów klocków, niezliczonych marzeń i fantazji. Legoland Billund jest znany przede wszystkim jako atrakcja dla najmłodszych. W rzeczywistości ten magiczny i kolorowy park skrywa także wyjątkowe atrakcje dla dorosłych – i nawet z paczką przyjaciół będziesz się tutaj doskonale bawił. Sprawdźcie swoją odwagę na rollercoasterach, zbudujcie własną maszynę ze stajni LEGO Ferrari, przetestuj ponad 50 LEGO atrakcji, zobaczcie najsłynniejsze zabytki zbudowane z LEGO i weźcie udział w pirackiej bitwie na armatki wodne.

Foto: Legoland Billund

Świat LEGO dla dorosłych – zajrzyj do wiralowej restauracji i zwiedz cały świat w trakcie spaceru

LEGO House to nie tylko miejsce zabaw dla dzieci. Dom LEGO oferuje interaktywne strefy, w których dorośli mogą pobudzić swoją kreatywność tworząc przeróżne konstrukcje i przedmioty z ukochanych klocków. To prawdziwy raj dla fanów architektury i designu, którzy mogą tutaj zrealizować zarówno dziecięce, jak i dorosłe wizje, korzystając z 25 milionów klocków (!!!!). Zdecydowanie możesz odbić tu sobie wszystkie te lata, gdy LEGO było dla nas towarem mocno niedostępnym. Po intensywnym projektowaniu, konstruowaniu i rywalizowaniu, dobrze jest też coś zjeść. Nie możecie więc przegapić restauracji, która znajduje się w LEGO House – każda relacja stąd z miejsca staje się internetowym wiralem.

Wiemy, że lubicie podróżować, dlatego koniecznie skierujcie swoje kroki do Minilandu. Ta część parku to świat miniatur stworzony w całości z klocków LEGO. Początkowo powstał z myślą o dzieciach, ale szybko okazało się, że skradł serca przede wszystkim dorosłych. Tym bardziej, że zbudowane tutaj miasteczka mają mnóstwo ruchomych i interaktywnych elementów – dzięki temu każde z nich żyje własnym życiem. Zapomnijcie o rzeczywistości podziwiając miniatury najpiękniejszych miejsc wykonanych z milionów klocków LEGO. To idealny pomysł na spacer we dwoje – po świecie pełnym zabytków i kultowych obiektów w wersji mini. W pogodny dzień, małe uliczki oblewa słońce padające przez dachy tych małych budowli, tworząc bajkową atmosferę. Kto wie, może właśnie tutaj zainspirujecie się do następnej podróży?

Foto: Legoland Billund

Hej ho, szczury lądowe! Emocji nie zabraknie także na wodzie

LEGO Canoe to prawdziwa gratka dla szukających rozrywki. W LEGO Canoe przeniesiecie się na Dziki Zachód, by podziwiać widoki i zbudowane z klocków LEGO zwierzęta – a to wszystko z perspektywy własnego canoe płynącego przez malownicze zakątki Legolandu. Fenomenalnym zwieńczeniem tej podróży będzie natomiast spływ wodospadem – wprost przez spienioną wodę. Każdy dorosły, któremu udało się zachować dziecięcą radość, doceni tę przygodę! 

Jeśli spodoba Wam się spływ kajakiem wśród dzikich zwierząt LEGO, to nie możecie także przegapić Viking River Splash. Kolejna atrakcja stworzona z myślą o zdecydowanie starszych fanach kultowych klocków to spływ rzeką w okrągłych pontonach. Gwarantujemy, że przygodę zakończycie z wielkim przytupem.. a raczej pluskiem!

Foto: Trygve Finkelsen / Shutterstock

Dorośli goście Legolandu – szczególnie ci kochający historie, powinni też zobaczyć Castle Hill. Spacer w tej okolicy to prawdziwa podróż w czasie – pod warunkiem, że umiemy sobie wyobrazić, że w średniowieczu istniały klocki LEGO. Każde z ruin opowiadają swoją unikalną historię odsłaniając tajemnice minionych epok. To doskonałe miejsce do cieszenia się krajobrazami i relaks po aktywnym dniu w pozostałych częściach Legolandu. Można tu wziąć udział w wydarzeniach kulturowych, pokazach rycerskich czy rozmaitych wystawach i festiwalach, zanurzając się w lokalnej sztuce i tradycji.

SPRAWDŹ CENY I TERMINY WYJAZDÓW DO LEGOLANDU!

Foto: Legoland Billund
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wszystko zorganizowane i w świetnej cenie? To tylko nocleg! Dojazd we własnym zakresie, bilety trzeba kupić samemu, można przez Tui, ale to pewnie tyle samo roboty co bezpośrednio. Także nic nie zorganizowane, a w świetną cenę wątpię, bo przecież pośrednik musi zarobić. Rozumiem że sponsoring, ale szanujmy się.
Sandori, 13 marca 2024, 20:54 | odpowiedz
Ja tylko mam pytanie czy dostępna jest atrakcja 'muchy" ? takie latajace ze skrzydlami i sie kręci.. jak są much to jadę. Bede na przelomie stycznia i utego '25 w BLL Czy wtedy jest otwarte ?
tom971, 14 marca 2024, 8:17 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »