Fly4free.pl

Wycieczka po Europie za mniej niż dwie stówki! Węgry, Włochy i Ukraina w jednej podróży z Krakowa za 162 PLN

162 PLN
fontanna di trevi
Foto: Catarina Belova / Shutterstock

Zobaczcie na własne oczy Wieczne Miasto pełne starożytnych zabytków. Poznajcie majestatyczną stolicę Węgier położoną nad Dunajem. Odwiedźcie niegdyś polskie miasto u naszych wschodnich sąsiadów. Wszystko w trakcie jednego wyjazdu w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Początek waszej wycieczki zaplanowany jest na 24 listopada. Z Krakowa udacie się do Budapesztu, gdzie spędzicie 2 noce. Następnie polecicie do Rzymu. W stolicy Włoch zostaniecie do 28 listopada, po czym skierujecie się do Lwowa. Do Polski wrócicie 30 listopada.

Podróżować będziecie na pokładach samolotów linii lotniczych Ryanair. Pamiętajcie, że bez dodatkowych opłat możecie zabrać jedynie bagaż podręczny. Jeśli nie wiecie jak się spakować, przeczytajcie nasz poradnik. Z pewnością wam pomoże!

Plan podróży:
Kraków – Budapeszt 24 listopada
Budapeszt – Rzym (Ciampino) 26 listopada
Rzym (Fiumicino) – Lwów 28 listopada
Lwów – Kraków 30 listopada

Termin podróży: 24–30 listopada
Wylot z: Krakowa
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny

Hotelod 164 PLN/noc/2 osoby

W Budapeszcie rekomenduję wam noclegi w 4* Danubius Hotel Arena. To bogato wyposażony obiekt z basenem i siłownią, który położony jest w pobliżu najważniejszych atrakcji miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Rzymie polecam wam zatrzymać się w 4* Adorasuite 2. To hotel położony w pobliżu centrum Wiecznego Miasta, w którym znajdziecie bogato wyposażone pokoje z prywatnymi łazienkami.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Na czas waszego pobytu we Lwowie zameldujcie się w 4* Premier Hotel Dnister. Obiekt posiada świetne oceny gości, a w cenie zawarte są śniadania. Co więcej, zlokalizowany jest on w pobliżu centrum miasta.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Jak zaplanować wyjazd?

Zwiedzanie Budapesztu rozpocznijcie od wizytówki miasta, czyli budynku parlamentu, który położony jest nad malowniczym Dunajem. Jeśli lubicie punkty widokowe, musicie wejść na Górę Gellerta, z której możecie podziwiać piękną panoramę miasta. Polecam wam również wizytę na Wzgórzu Zamkowym, gdzie znajdziecie Zamek Królewski oraz Basztę Rybacką.

W Rzymie zobaczcie najbardziej charakterystyczne punkty miasta, do których możecie wejść na jednym bilecie: Koloseum, Wzgórze Palatyn oraz Forum Romanum. W Wiecznym Mieście możecie również zajrzeć do starożytnej świątyni Palatyn oraz zrobić sobie zdjęcie przy niezwykle popularnej Fontannie di Trevi.

Wizytę we Lwowie rozpocznijcie od centralnego punktu miasta, czyli rynku, który wpisany jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znajduje się tam ratusz z wieżą widokową. Warto zobaczyć okazałą Operę Lwowską. W mieście są również polskie elementy, na przykład Plac Mickiewicza z pomnikiem naszego wieszcza narodowego. We Lwowie jest także słynny Cmentarz Orląt Lwowskich, który jest ważnym elementem historii Polski.

rzym nocą
Foto: Reidl / Shutterstock
parlament w budapeszcoe
Foto: Luciano Mortula - LGM / Shutterstock
Foto: Ruslan Lytvyn / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Podróż odbędziecie bez kwarantanny, jeśli jesteście zaszczepieni lub posiadacie negatywny wynik testu przed wjazdem do każdego kraju.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »