Wycieczka na Sycylię: 5 dni w Katanii za 1234 PLN. Wylot z Katowic
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Zobacz Włochy w najlepszym wydaniu! Na wschodnim wybrzeżu Sycylii znajdziesz piękne plaże, wiekowe zabytki, wiele ciekawych zakątków oraz majestatyczną Etnę.
Na włoską wyspę wybierzesz się w terminie zawierającym weekend: 14 – 19 czerwca (piątek – środa). Do Katanii polecisz bezpośrednio z Katowic linią Wizz Air. Do zakupu biletów nie potrzebujesz członkostwa w Wizz Discount Club. W cenie możesz zabrać bagaż podręczny.
Będziesz zakwaterowany w centralnie położonym pensjonacie B&B Opera. Obiekt oferuje pokoje z prywatną łazienką oraz doskonałą lokalizację – w sam raz do pieszej eksploracji pobliskich atrakcji.
Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny (40 x 30 x 20 cm)
Zakwaterowanie: pensjonat
Ilość osób: 2
Wyżywienie: we własnym zakresie
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Hammamet od 2160 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Side od 2845 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Łódź)
Sousse od 2640 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Zielona Góra)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?