Wiosna na najpiękniejszej włoskiej wyspie 🤩🥰 Odwiedź Sardynię za 904 PLN 🌤️⛱️
Ta oferta jest już niedostępna
Nic straconego - sprawdź aktualne oferty lub zapisz się na powiadomienia, by nie przegapić kolejnej takiej okazji!
Krystaliczne wody, złote plaże i włoska kuchnia 🍝☀️ Wyrusz na city break na Sardynię i spędź 3 dni w hotelu ze śniadaniami za 904 PLN. Odkryj Alghero, spróbuj lokalnych owoców morza i podziwiaj zapierające dech widoki Costa Smeralda 🌊🏛️
Do Alghero udasz się portu lotniczego Katowice-Pyrzowice w terminie 6-9 kwietnia. W obie strony polecisz bezpośrednio linią Ryanair z bagażem podręcznym.
Na Sardynii zatrzymasz się w rewelacyjnie ocenianym 3* hotelu Villa Piras, który znajduje się w Alghero. Na hotelowym dachu mieści się taras widokowy z jacuzzi i leżakami. Każdy pokój jest wyposażony w klimatyzację, telewizor LCD oraz lodówkę. W łazience jest prysznic. Na terenie obiektu zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi.
Termin podróży: kwiecień
Wylot z: Katowic
Bagaż: podręczny (40 x 20 x 25 cm)
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania
Ilość osób: 2
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Hurghada od 2445 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Marsa Alam od 2629 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Hurghada od 1852 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.






Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?