Wycieczka na Cyklady za 979 PLN. Loty Aegean Airlines na Santoryn z Warszawy + noclegi
Na grecką wyspę udasz się w terminie 15 – 19 marca. Czekają cię loty z Warszawy na Santoryn, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej Aegean Airlines. Po drodze przesiądziesz się w Atenach. W cenę wliczono bagaż podręczny o standardowych wymiarach oraz posiłek i napoje na pokładzie.
Jako bazę wypadową wybierz Firę, stolicę wyspy. Zatrzymaj się tam w tradycyjnie urządzonym pensjonacie Galatia Villas. Najważniejsze atrakcje miasta dostępne będą w odległości krótkiego spaceru.
Termin podróży: marzec
Linia lotnicza: Aegean Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: pensjonat
Za pakiet lotów oraz noclegów zapłacisz 979 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.
Hotel 556 PLN/2 osoby/pobyt
Pensjonat Galatia Villas to miejsce, w którym szybko poczujesz rodzinną, kameralną atmosferę. Dla gości przygotowano klimatyzowane pokoje wyposażone w patio, prywatną łazienkę, telewizor LCD oraz dostęp do WiFI.
Samochód od 285 PLN/2 osoby
Wypożycz samochód, by w trakcie zwiedzania zachować niezależność. Pozwoli on dotrzeć we wszystkie interesujące zakątki wyspy.
Słoneczny Brzeg od 1832 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Costa Dorada od 1796 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Majorka od 2305 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Modlin)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?