Fly4free.pl

Karaibski raj na wyciągnięcie ręki: 8-dniowa wycieczka na Arubę za 3735 PLN (loty w październiku z Warszawy + noclegi)

3735 PLN
Foto: Foto: Atosan / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Karaibska przygoda! Egzotyczna Aruba to oczywiście różowe flamingi oraz niepowtarzalna mieszanka słońca, turkusowej wody i tradycyjnej (holenderskiej!) zabudowy. Zabawcie się tam jesienią, uciekając w stronę słońca – gdy do nas prawdopodobnie zawita już ponura, deszczowa aura.

Na wycieczkę na Karaiby wybierzecie się jesienią, w terminie 14 – 22 października. Czekają was loty z Warszawy, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczej KLM z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Amsterdamie.

Na Arubie wybrałem dla was noclegi w Oranjestad. Czeka tam na was świetnie oceniany, przestronny (55 m²) apartament na wyłączność – idealny na urlop na Karaibach.

Termin podróży: 14 – 22 października
Linia lotnicza: KLM
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

8-dniowa wycieczka na Arubę kosztować was będzie 3735 PLN za osobę , przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż5568 PLN / 2 osoby

Warszawa – Aruba – Warszawa >>

Hotel1901 PLN/2 osoby/pobyt

W Apartment Aruba do waszej dyspozycji będzie sypialnia, kuchnia, część wypoczynkowa, klimatyzacja, taras, telewizor LCD oraz dostęp do bezpłatnego WiFi.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Arubie?

Morze Karaibskie oraz archipelag Małych Antyli powinny kojarzyć się wam z szerokimi, piaszczystymi plażami, delikatnym piaskiem oraz turkusową wodą. Nie inaczej będzie na Arubie: wybierzcie się koniecznie na plaże Eagle, Malmok oraz San Nicolas, gdzie będziecie mieli szansę zobaczyć jeden z najbardziej rozpoznawalnych obrazków wyspy – odpoczywające na plaży flamingi.

Macie ochotę nieco pozwiedzać? Wybierzcie się na wycieczkę do stolicy, Oranjestad – znajdziecie tam ciekawą, kolonialną zabudowę (bardzo holenderską) (bardzo holenderską) o niepowtarzalnych, pastelowych kolorach.

Jeżeli lubicie przyrodę oraz aktywny wypoczynek, rekomenduję wam wizytę na Butterfly Farm oraz wybrać się na poszukiwanie charakterystycznych, typowych dla tamtejszego krajobrazu drzew Divi Divi.

zachód słońca
Foto: Steve Photography / Shutterstock.com
Foto: Natalia Barsukova / Shutterstock
Plaża
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy termin podróży nie podajemy konkretnych obostrzeń obowiązujących na Arubie.

  • Więcej na temat aktualnej sytuacji na Arubie przeczytacie tutaj.

  • Lecąc na Arubę nie będziecie potrzebowali wizy, pamiętajcie jednak o zabraniu ze sobą paszportu.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Blisko 160 walut bez dodatkowych kosztów przewalutowania i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »