Fly4free.pl

Wycieczka do Azji: Siem Reap, Phnom Penh i Bangkok w jednej podróży z Warszawy za 3313 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3313 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Framalicious / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Z własnego doświadczenia mogę zapewnić, że to jeden z najlepszych pomysłów na pierwszy kontakt z "egzotyką" w Azji Południowo-Wschodniej. Skorzystaj z dostępnych w atrakcyjnej cenie biletów do Bangkoku, by następnie udać się na niezapomnianą przygodę do pobliskiej Kambodży.

W celu uzyskania tytułowej ceny, konieczne będzie dokonanie dwóch oddzielnych rezerwacji. Zacznij od „dalekich” lotów z Warszawy do Bangkoku linią Finnair w terminie 6(7) – 18 września. Po drodze do Azji przesiądziesz się w Helsinkach.

Następnie skorzystaj z usług lokalnych linii AirAsia, by zaplanować trasę Bangkok – Phnom Penh; Siem Reap – Bangkok. Uwaga: pamiętaj, że w przypadku podróży z Europy wylądujesz na lotnisku Suvarnabhumi. Natomiast w dalszą drogę do Kambodży udasz się z lotniska Bangkok Don Mueang. Oba porty są bardzo dobrze skomunikowane z tajską stolicą.

Dystans pomiędzy Phnom Penh a Siem Reap, w okolicach którego znajdują się słynne świątynie wchodzące w skład kompleksu Angkor Wat, pokonasz autobusem. Rekomenduję postawić na przewoźnika Giant Ibis. Operuje on flotą dużych, klimatyzowanych autokarów, gdzie nawet wysoka osoba (sam do takich należę) nie będzie miała problemu z rozprostowaniem nóg w czasie kilkugodzinnej podróży. Bilet w cenie 17 USD (ok. 68 PLN) zarezerwujesz na stronie przewoźnika, a ja wliczyłem go już do tytułowej ceny.

Termin podróży: wrzesień
Linia lotnicza: Finnair / AirAsia
Bagaż: podręczny 56x36x23 cm, 7 kg
Plan podróży:
Warszawa – Bangkok 6(7) września
Bangkok – Phnom Penh 7 września
Siem Reap – Bangkok 17 września
Bangkok – Warszawa 18 września

Hotel od 121 PLN/pokój

Pobyt w Phnom Penh rozpocznij od mocnego akcentu. Zatrzymaj się w znanym kondominium M Residence, które oferuje basen na 40. piętrze z panoramicznym, 360-stoponiowym widokiem na miasto!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Zaszalej w Siem Reap i zafunduj sobie nieco luksusu w atrakcyjnej cenie. 5* Sabara Angkor Resort & Spa będzie doskonałym miejscem na relaks po zwiedzaniu okolicznych świątyń.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Ostatnią noc przed powrotem do Europy spędzisz w Bangkoku. Zatrzymaj się tam w kultowym 5* Lebua at State Tower z najwyżej położonym na świecie skybarem!

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
A ja mam super kierowce w Siem reap za niewielkie pieniadze. Kimteng +85592343646. Odzywa się na Wats’upie mówi po angielsku i podróżowałem z nim na 3 wycieczki. Warto polecam. Odbiera z lotniska i proponuje wszystko co chcesz
Lukasz Purgal, 30 kwietnia 2024, 15:49 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »