Fly4free.pl

Wycieczka do Wietnamu za 1990 PLN. Loty z Warszawy i hotel ze śniadaniami

1990 PLN
kobieta w Wietnamie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sirisak_baokaew / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję parodniowego pobytu w Azji w sezonie. Zatoka Ha Long to jedna z największych atrakcji regionu!

W podróż udacie się liniami Air China w dniach 27 listopada – 5 grudnia. Atutem oferty są dłuższe (17-20h) przesiadka w Pekinie, dzięki czemu możecie dodatkowo zwiedzić to miasto. Bilety lotnicze to koszt 1713 PLN za osobę, a noclegi w hotelu 553 PLN (277 PLN za osobę).

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 203 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Wietnamie proponuję wam zatrzymać się w hotelu The Hanoian, który leży w Starej Dzielnicy w Hanoi, zaledwie 3 minuty spacerem od targu Dong Xuan. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, lodówkę, czajnik elektryczny oraz telewizor z dostępem do kanałów kablowych.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »