Fly4free.pl

Okołoweekendowa wycieczka do Wiednia za 715 PLN. Loty z Warszawy + noclegi w hotelu

715 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Brian-Kinney / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na okołoweekendowy city break do jednej z europejskich stolic? W takim razie skorzystaj z przygotowanej przeze mnie propozycji i udaj się do malowniczego Wiednia.

Na wycieczkę do Wiednia wybierzesz się w terminie 27-30 maja (sobota-wtorek). W obie strony podróżować będziesz z Warszawy (Modlin) na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 3* hotelu Star Inn. Będzie to dobra baza wypadowa oraz świetne miejsce na wypoczynek po dniu pełnym zwiedzania i atrakcji.

Termin podróży: maj
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz noclegi zapłacisz 715 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 1210 PLN/2 osoby/pobyt

W Wiedniu postaw na komfortowo urządzony 3* hotel Star Inn. Do twojej dyspozycji zostanie oddany aneks kuchenny, pokój z wygodnym łóżkiem, TV i dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 325 PLN/osoba

Marzy ci się wyjątkowe doświadczenie? Zarezerwuj już teraz wieczór w pałacu Schönbrunn z ekskluzywnym zwiedzaniem oraz koncertem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Kochani, a czy macie orientacyjne koszty transferow z lotniska do miejsca docelowego? Mysle ze warto to podawać lub źródło gdzie mozna to sprawdzić bo raz poleciałem do szwecji i bilet kosztowal 16 zl a ttansport flygbussarna w dwie strony 550 koron za osobe jesli dobrze pamietam
Aga Aggari, 20 kwietnia 2023, 21:34 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »