Fly4free.pl

Wycieczka do Wenecji za 549 PLN. Loty z Katowic + 4* hotel

549 PLN
Oferta wyprzedana
wenecja
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: canadastock / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Jeszcze w tym roku polecam ci wycieczkę do wspaniałego miasta na wodzie! Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty wyjazdu do Wenecji, która swoim terminem obejmuje weekend.

Do Włoch udasz się w terminie 3 – 6 grudnia (sobota – wtorek). Czeka cię bezpośredni lot z Katowic na główne weneckie lotnisko Marco Polo, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Ryanair.

Na miejscu zatrzymajcie się w eleganckim 4* hotelu Plaza Venice. Znajduje się on tuż przy stacji kolejowej Mestre, 10 minut jazdy od zabytkowego centrum Wenecji.

Termin podróży: grudzień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w obie strony oraz zakwaterowanie w 4* hotelu zapłacisz tylko 549 PLN za osobę, przy 2 podróżnych zatrzymujących się w jednym miejscu.

Podróż 306 PLN/2 osoby

Katowice – Wenecja – Katowice »

Hotel 791 PLN/2 osoby/pobyt

4* hotelu Plaza Venice czekają na was klasycznie urządzone, eleganckie pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD, ogrzewaniem oraz dostępem do WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 577 PLN/osoba

Wizyta w mieście nie może obyć się bez wycieczki po jego kanałach! Zarezerwuj prywatny rejs gondolą z odkrywaniem tajemniczych miejsc Wenecji, by zobaczyć niezwykłe oblicze tego pięknego miejsca.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »