Fly4free.pl

Wycieczka do Szanghaju za 1812 PLN. Loty z Warszawy i 6 noclegów

1812 PLN
Szanghaj panorama miasta
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Serjio74 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla was propozycję prawie tygodniowej wycieczki do niezwykłego, chińskiego miasta, jakim jest Szanghaj.

Do Azji wybierzecie się liniami lotniczymi China Southern i KLM. Dostępnych jest dużo terminów podróży od listopada do marca. Ja proponuję wam wybrać się tam 2(3)-9 grudnia. Za bilety lotnicze w dwie strony zapłacicie 1567 PLN za osobę. Po drodze czekają was przesiadki (2-9h) w Amsterdamie i Pekinie. Dłuższą z nich możecie wykorzystać na zwiedzanie chińskiej stolicy. Noclegi w hotelu to koszt 490 PLN (245 PLN za osobę).

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - suma wymiarów 115 cm (dł. + szer. + gł.) (max. 5 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 23 kg.

W Szanghaju proponuję wam zakwaterowanie w hotelu Starway Lujiazui Branch, który położony jest blisko stacji metra. W każdym pokoju znajdziecie prywatną łazienkę, klimatyzację i bezpłatne WiFi.

Kalendarz najtańszych lotów

Nie macie wystarczającej kwoty na zakup biletów? Nie martwcie się, jeśli skorzystacie z powyższego kalendarza eSky, będziecie mogli kupić bilety na raty! I to 0 proc., co oznacza, że oddacie dokładnie tyle pieniędzy ile pożyczycie. Aby kupić bilety na raty, musicie wybrać tę opcję w płatnościach PayU.

UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »