Fly4free.pl

Wycieczka do Nowego Jorku za 3512 PLN. Bezpośrednie loty z Warszawy i 6 nocy w hotelu

3512 PLN
Oferta nieaktualna
Nowy Jork - Manhattan
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: GagliardiPhotography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Czy warto wybrać się do NYC jesienią? Oczywiście, że tak! W zeszłym roku eksplorowałem miasto, które nigdy nie śpi w tym właśnie okresie. Stwierdzam, że jest to najlepszy czas, aby poczuć klimat tej wielkomiejskiej dżungli!

Do Nowego Jorku udasz się z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w terminie 17-23 (24) listopada. W obie strony polecisz bezpośrednio na pokładzie samolotu Boeing 787 Dreamliner PLL LOT. Bez dodatkowych kosztów zabrać ze sobą możesz bagaż podręczny o standardowych rozmiarach oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damską torebkę).

Na miejscu zatrzymasz się w 3* hotelu Baltic, który znajduje się w sąsiedztwie hali sportowej Barclays Center oraz stacji metra Atlantic Av – Barclays Ctr. Z lotniska w okolice miejsca noclegowego dojedziesz komunikacją publiczną. Więcej informacji na ten temat dojazdu do z/do portu lotniczego JFK znajdziesz w tym wątku na forum.

Sprawdź wszystkie kierunki w wielkiej wyprzedaży PLL LOT: dostępne są loty po Europie oraz bilety do Afryki, Azji i Ameryki Północnej.

Termin podróży: listopad
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za pakiet lotów i noclegów w hotelu zapłacisz 3512 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 3292 PLN/2 osoby/6 nocy

W Nowym Jorku proponuję ci noclegi w 3* hotelu Baltic. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację z funkcją ogrzewania oraz telewizor LCD. W łazience jest prysznic, a dla gości przygotowano podstawowe przybory toaletowe. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje: Nowy Jork
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty1723 PLN
  • Liczba ofert650
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu6 g. wcześniej
  • Walutadolar amerykański (USD)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo w Nowym Jorku
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Praktyczne porady z naszego forum
Rekomendacje Fly4free.pl

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »