Fly4free.pl

Tydzień w Meksyku za 3098 PLN. Loty z Krakowa + hotel

3098 PLN
Foto: Simon Dannhauer / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Załapcie się na końcówkę wysokiego sezonu na Jukatanie, by wypocząć pośród pięknych plaż. Meksyk to jednak nie tylko błogie lenistwo – znajdą tam coś dla siebie zarówno miłośnicy zwiedzania, jak i aktywnego spędzania wolnego czasu.

W podróż do Meksyku udacie się w terminie 27 marca – 3(4) kwietnia. Czekają was loty z Krakowa, realizowane na pokładzie samolotów linii lotniczych Lufthansa oraz Air Canada. Po drodze zaplanowano bezpieczne, gwarantowane przez przewoźników przesiadki we Frankfurcie oraz Montrealu.

Wybrałem dla was zakwaterowanie w pobliskim Playa del Carmen. Zatrzymajcie się tam w hotelu Jardin Cancun – będzie to dobre miejsce na wypoczynek oraz korzystna baza wypadowa do odkrywania atrakcji Jukatanu.

Termin podróży: marzec/kwiecień
Linie lotnicze: Lufthansa / Air Canada Rouge
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Za loty w dwie strony i tygodniowe zakwaterowanie zapłacicie 3098 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach

Podróż 5397 PLN/2 osoby

Kraków – Cancun – Kraków >>

Hotel 798 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w hotelu Jardin Cancun wyposażono w prywatną łazienkę, telewizor LCD, dostęp do bezpłatnego WiFi oraz wygodne łóżka.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Przydatne informacje
  • Aktualnie Meksyk ma otwarte granice lotnicze, a kwarantanna i testy dla turystów są nieobowiązkowe. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem.
  • Zmieniły się zasady przyjazdu do Polski. Zaszczepieni i ozdrowieńcy po powrocie z UE/Schengen/Turcji nie muszą wykonywać testu. Natomiast przy podróży z innych krajów są kierowani na 7-dniową kwarantannę, z której zwalnia test. Niezaszczepieni trafiają na kwarantannę (z której zwalnia test), wracając z dowolnego miejsca.
  • Aby wjechać do Meksyku na okres do 180 dni, nie potrzebujecie wizy, wystarczy ważny paszport.
  • Potrzebujecie wsparcia przy planowaniu podróży po Jukatanie? Zajrzyjcie na nasze forum, gdzie nasi użytkownicy doradzają, co warto zobaczyć w Meksyku.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
  • Niech Twoje wakacje będą pełne wrażeń! Sprawdź szeroką ofertę atrakcji i wycieczek fakultatywnych TUI.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »