Fly4free.pl

Wycieczka do Chorwacji za 468 PLN. Loty z Poznania i 7 noclegów

468 PLN
Oferta nieaktualna
Chorwacja zadar
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: xbrchx / Schutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

W jeszcze ciepłym październiku wybierzcie się na wycieczkę na wybrzeże Morza Adriatyckiego. Dostępna jest jeszcze niższa cena pakietu!

10 października wylecicie z Poznania do Zadaru, a do kraju wrócicie po 7 dniach. Za przeloty linią Ryanair zapłacicie 171 PLN (342 PLN/2 osoby). Tygodniowe zakwaterowanie na miejscu kosztować was będzie tylko 594 PLN/2 osoby. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupicie na ryanair.com.

Kalendarz najtańszych lotów

Za 302 PLN wybierzecie się na krótszą wycieczkę w terminie 14-17 października.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Apartments & Rooms Boris znajduje się w miejscowości Sukošan. Około 11 km od centrum Zadaru i lotniska oddalony jest proponowana przeze zemnie kwatera. Do/z portu lotniczego dojedziecie autobusem od 20 PLN, a do/z miasta dojedziecie pociągiem już od 5 PLN.

40 PLN, tyle kosztować was będzie dzienne wypożyczenie samochodu. Z własnym autem będzie wam łatwiej poruszać się po okolicy.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jaki jest sens na 1 dzień jechać w październiku?!
Golan, 17 sierpnia 2019, 6:51 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »