Fly4free.pl

Wycieczka do Pekinu za 2292 PLN. Loty z Warszawy i 7 noclegów w 4* hotelu

2292 PLN
Pekin zakazane miasto
Foto: ESB Professional / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na tydzień do stolicy Państwa Środka. Do miasta, w którym tradycja miesza się z nowoczesnością, a wszystko to składa się w jedność i funkcjonuje w harmonii.

Jeżeli zastanawiacie się dlaczego proponuję wam lot z przesiadką w Helsinkach. Moja odpowiedź będzie krótka: jest taniej. W podobnym okresie za bezpośrednie loty z Warszawy przyszłoby wam zapłacić od 2357 PLN/za osobę! Czy tydzień na jedno miasto to nie za dużo? Uwierzcie mi że w Pekinie, przez 7 dni, będziecie mieli co robić. Sporo czasu zajmie wam zwiedzanie m.in. Zakazanego Miasta, Letniego Pałacu czy Świątyni Nieba. Nie możecie zapomnieć także o obowiązkowej wycieczce na Mur Chiński! Z Beijing Airport Express Train wygodnie i szybko dostaniecie się z lotniska do centrum miasta i z powrotem. Bilet na przejazd w jedną stronę kosztuje 25 RMB (ok. 14 PLN).

Podsumowanie oferty

2292 PLN / osoba (4583 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Pekinu (27 (28) marca - 4 kwietnia) za 3256 PLN / 2 osoby (1628 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w 4* Beijing Wu Huan Hotel za 1327 PLN / 2 osoby / 7 nocy (664 PLN / osoba)
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x 25 cm (max. 7 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 150 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 30 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Finnair.
UWAGA! Pobyt na terenie Chińskiej Republiki Ludowej jest możliwy tylko i wyłącznie z ważną wizą. Można dokonać zakupu biletów lotniczych bez jej uprzedniego uzyskania, ale należy liczyć się z tym, że nasz wniosek o promesę w ambasadzie/konsulacie lub wizę już na lotnisku zostanie odrzucony, a nasza podróż nie dojdzie do skutku.

Beijing Wu Huan leży między stacjami metra Shilihe oraz Panjiayuan. Z obu stacji, pociągiem (z jedną przesiadką), dojedziecie do Świątyni Nieba oraz na plac Tian’anmen. Pokoje w hotelu zostały wyposażone w klimatyzację, minibarek, telewizor, biurko, suszarkę do włosów, zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz sprzęt do prasowania. W łazience znajduje się wanna oraz kabina prysznicowa. Stosunek jakości do ceny jest dobry. Przygotujcie się też do codziennego pokonywania dużych odległości. Stolica Chin to bowiem ogromna metropolia, licząca ponad 21 milinów mieszkańców.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »