Fly4free.pl

Wycieczka do Brugii za 81 PLN. Loty z Warszawy + transfery

81 PLN
Oferta wyprzedana
Rynek w Brugii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wycieczka do jednego z najpiękniejszych miast Starego Kontynentu w cenie wieczornego wyjścia na miasto? Tak, to możliwe, o ile skorzystacie ze znalezionych przeze mnie promocyjnych cen przelotów oraz transferów.

W podróż wybierzecie się w terminie 23 – 27 stycznia z podwarszawskiego lotniska. Za bilety lotnicze do Belgii zapłacicie tylko 38 PLN, natomiast transfery z lotniska do Brugii kosztować was będą 10 EUR (około 43 PLN).

W mieście zatrzymajcie się w hotelu ibis budget Brugge Centrum Station. Będzie on dobrą bazą wypadową do odkrywania atrakcji miasta oraz jego okolic.

Termin podróży: 23 – 27 stycznia
Linia lotnicza: Ryanair
Transfery: Flibco
Bagaż: podręczny

Podróż38 PLN + 43 PLN

Warszawa – Bruksela Charleroi – Warszawa >>

Loty do Belgii

Bilety na przejazdy z lotniska w Charleroi do Brugii zarezerwujecie na stronie Flibco.

Transfery do Brugii

Hotel203 PLN/noc

W mieście zatrzymajcie się w hotelu znanej sieci ibis budget.

Hotel w Brugii

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć we Flandrii?

Brugia zgodnie uznawana jest za jedno z najpiękniejszych miasteczek na świecie. I słusznie! Rozległe, zabytkowe centrum miasta w całości zostało wpisane na lista światowego dziedzictwa UNESCO. Miejsca, które koniecznie musicie zobaczyć? Moje rekomendacje: rynek miasta, Bazylika Świętej Krwi, przepłynięcie kanałów na pokładzie łodzi oraz Astrid Park.

Mając do dyspozycji kilka dni na miejscu możecie wybrać się również poza miasto. Zobaczcie zabytkową katedrę w Ostendzie, stare miasto w Gandawie, a jak starczy wam czasu… możecie wybrać się nawet do stołecznej Brukseli!

Kanały w Brugii
Foto: TTstudio / Shutterstock
Łodzie w Ostendzie
Foto: SL-Photography / Shutterstock
Foto: Yury Dmitrienko / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Najlepszą panoramę miasta będziecie mogli podziwiać z Belfortu znajdującego się na samym rynku. Jeżeli nie chcecie jednak płacić za widoki wybierzcie się na wzgórze z wiatrakiem przy Kruispoorcie.

  • W Belgii w weekend możecie podróżować pociągami z 50% zniżką. To dobra okazja, by zaplanować podróż do pobliskiej Ostendy, Gandawy lub nawet Brukseli!

  • Nie chcecie chodzić krok w krok z resztą turystów? Zejdźcie z utartego szlaku i wybierzcie się do tej świetnie ocenianej restauracji.

  • Zabierzcie ze sobą w podróż wielowalutową kartę Revolut. Dzięki niej nie będziecie tracić na dodatkowych przewalutowaniach.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »