Fly4free.pl

Wiosenna wycieczka do Armenii za 696 PLN. Loty z Warszawy do Erywania + 5 noclegów ze śniadaniami

696 PLN
armenia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: eFesenko/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Korzystając z promocyjnych cen biletów PLL LOT możecie wybrać się na wiosenną wycieczkę do Armenii. Za bezpośrednie loty oraz noclegi nad malowniczym jeziorem zapłacicie 696 PLN.

Armenia – kraj leżący na pograniczy Europy i Azji. Słynący z malowniczych krajobrazów, dzikich gór oraz niezwykle bogatej tradycji. To również jedna z najstarszych cywilizacji na świecie, której ślady podziwiać możecie niemal na każdym kroku.

Podsumowanie oferty

696 PLN / osoba (1391 PLN / 2 osoby)
Loty z Warszawy do Erywania (10 (11) - 16 kwietnia) za 1118 PLN / 2 osoby (559 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Armine's B&B za 273 PLN / 2 osoby / 5 nocy (137 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej LOT.

Zatrzymajcie się w rodzinnym pensjonacie Armine’s B&B, który leży nad największym jeziorem Armenii – Sewan. W cenie noclegu zawarte są codzienne śniadania.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje kraju. Pamiętajcie również o wykupieniu jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »