Fly4free.pl

Wrześniowe all inclusive na greckim wybrzeżu: Tydzień w 4* Ramada Attica Riviera od 1978 PLN (wyloty z Katowic i Warszawy)

Foto: TUI
od
1978 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
19.09.2021 - 26.09.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Dobra okazja! Skorzystajcie z atrakcyjnych cen wycieczek z biurem podróży po zakończeniu głównego wakacyjnego sezonu i zaplanujcie dla siebie wypoczynek na greckim wybrzeżu. Wspaniałe widoki, świetny 4* hotel oraz wyżywienie w formule all inclusive to zapowiedź udanego wyjazdu.

Na wycieczkę do Grecji wybierzecie się na początku kalendarzowej jesieni, w terminie 19 – 26 września. Czeka was bezpośredni lot z Katowic lub Warszawy, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej PLL LOT z wliczonym bagażem rejestrowanym.

Na miejscu czeka was zakwaterowanie w świetnym 4* hotelu sieci Ramada. Eleganckie wnętrza, komfortowo urządzone pokoje, położenie bezpośrednio przy plaży oraz basen ze wspaniałym widokiem na zatokę – zapowiadają się niezapomniane wczasy.

Termin podróży: 19 – 26 września
Wylot z: Katowic lub Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: TUI
Foto: TUI
Foto: TUI

Co warto zobaczyć w czasie wycieczki?

4* hotel Ramada Attica Riviera to doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek we dwoje: położenie blisko wybrzeża oznacza bezpośredni dostęp do plaży i wspaniałe widoki, a świetne opinie dotychczasowych gości mówią same za siebie: będziecie mogli do woli korzystać z bogatej oferty all inclusive, wybrać się do eleganckiej strefy spa lub wziąć udział w wieczornych animacjach.

Hotel będzie także doskonałą bazą wypadową do odwiedzenia atrakcji w okolicy: zaplanujcie dla siebie całodzienne zwiedzanie Aten, wybierzcie się zobaczyć słynny monastyr w Meteorach lub odkryjcie pobliską Eubeę. Na wyspie czekają wspaniałe plaże (Thapsa, Korasida, Armyrichi) majestatyczny wąwóz Dimosaris oraz wspomniana już w Iliadzie Homera stolica wyspy Chalkida.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Sprawdźcie bardzo dobre opinie hotelu.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Zabierzcie na wakacje kartę Twisto i oszczędzajcie na kursie wymiany walut – bez opłat i prowizji. Advertisement

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat. Advertisement

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »