Fly4free.pl

Nowa trasa z Wrocławia. Loty ruszą już w sierpniu

dash lot
Foto: Przemysław Szablowski / Shutterstock

Od 24 sierpnia, czyli za trochę ponad trzy tygodnie LOT uruchomi nową trasę z Wrocławia. Narodowy przewoźnik poleci ze stolicy Dolnego Śląska do Budapesztu. Bilety są już dostępne w systemie przewoźnika.

LOT poinformował, że już pod koniec sierpnia zacznie latać z portu regionalnego we Wrocławiu do stolicy Węgier – Budapesztu. Trasa, którą linia zainauguruje 24 sierpnia, będzie obsługiwana raz w tygodniu. LOT zapewnia jednak, że jeśli zainteresowanie będzie wystarczająco duże, to z czasem częstotliwość może wzrosnąć.

Rejsy będą odbywać się w każdy poniedziałek. Z Wrocławia samolot wyleci o 13:30 i o 14:45 będzie już w Budapeszcie. W drogę powrotną z Węgier pasażerowie wyruszą o 15:35, żeby o 16:50 być już w Polsce. Trasę obsłużą bombardiery Q400.

– W obecnej sytuacji chcemy zapewnić pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych.  Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier. Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie – mówi Krzysztof Moczulski, rzecznik prasowy LOT-u.

Wszyscy zainteresowani przelotem na nowej trasie, mogą śmiało szykować się do rezerwacji. Bilety są już w systemie rezerwacyjnym przewoźnika.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »