Fly4free.pl

#WOŚP: licytuj wczasy all inclusive w 5* Hotelu White Olive Elite Laganas na greckim Zakynthosie

Foto: r.pl
Rainbow, jeden z czołowych polskich touroperatorów, przekazał na licytację dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy bestsellerowy produkt na Lato 2023 – tygodniowe wakacje dla dwóch osób w malowniczo położonym 5* Hotelu White Olive Elite Laganas na greckim Zakynthosie.

Kliknij tutaj i licytuj wczasy all inclusive w 5* Hotelu White Olive Laganas na greckim Zakynthosie >>>

Ważne!
Zanim klikniecie „LICYTUJ” prosimy o przemyślane decyzje. Z uwagi na charytatywny cel aukcji nie będziemy przyjmować próśb o wycofanie złożonych ofert. Dziękujemy za wyrozumiałość. Udział w aukcji (złożenie oferty) jest jednoznaczny z obowiązkiem zapłaty w przypadku wylicytowania przedmiotu, bonu, vouchera, biletu etc.

Foto: r.pl

Grecja to jeden z ulubionych celów wakacyjnych Polaków. Niezwykle różnorodna linia brzegowa, dziesiątki wysp, doskonała kuchnia, bogata przyroda i naturalna gościnność Greków sprzyjają beztroskiemu wypoczynkowi.
 
Jedną z najpopularniejszych greckich wysp jest położona na morzu Jońskim, na zachód od Peloponezu wyspa Zakyntos. Malowniczość i różnorodność Zakynthos przyciągają co roku rzesze turystów. Klify na północnym zachodzie wyspy, łagodne złote plaże na południu i centrum wyspy pełne gajów i lasów sprawiają, że Zakynthos to idealna lokalizacja na udany urlop.

Foto: Rainbow / Hotel White Olive Elite Laganas

Turyści ceniący sobie gwar i zabawę wybierają urokliwe Laganas, położone we wschodniej części wyspy Zakynthos. Laganas to tętniące życiem miasteczko, pełne tawern i atrakcji. To właśnie na obrzeżu miasteczka Laganas zlokalizowany jest Hotel White Olive Elite Laganas.
 
Hotel White Olive Elite Laganas to pięciogwiazdkowy obiekt otwarty w lipcu 2019 roku. Nowatorski design, świetnie zaprojektowana przestrzeń i doskonała lokalizacja sprawiają, ze to idealne miejsce dla wymagających klientów szukających wypoczynku wysokiej jakości.

Foto: Rainbow / Hotel White Olive Elite Laganas

Hotel położony jest na terenie Narodowego Parku Morskiego i obszaru Natura 2000, zaledwie 300 metrów od pięknej, szerokiej, piaszczystej plaży Laganas z łagodnym zejściem do morza. Na terenie hotelu znajdują się 2 baseny różnej wielkości oraz brodzik dla dzieci, a przy basenach dostępne są bezpłatne leżaki i parasole.
 
Smakosze nie będą rozczarowani – w hotelu znajdują się dwie restauracje: główna na zasadzie All Inclusive, w której goście mogą skosztować dań kuchni europejskiej, zwłaszcza śródziemnomorskiej oraz restauracja A La Carte.

Ponadto do dyspozycji Gości są dwa bary: Pool Bar działający na zasadzie All Inclusive, zlokalizowany pomiędzy basenami hotelowymi oraz usytuowany w holu hotelowym Lobby Bar otwarty w godzinach wieczornych, z wyborem napojów premium i alkoholi importowanych.

Foto: Rainbow / Hotel White Olive Elite Laganas

Nowocześnie urządzone pokoje z balkonem zlokalizowane są w jednopiętrowych budynkach i mieszczą od 1 do 4 osób.
 
Goście mogą spędzić czas w kameralnym hotelowym SPA czy zadbać o kondycję fizyczną na siłowni. Dzieci będą zachwycone dedykowanym im kącikiem zabaw, a dla grup zorganizowanych dostępna jest komfortowa sala konferencyjna.

Foto: Rainbow / Hotel White Olive Elite Laganas

Biuro Podróży Rainbow to jeden z czołowych touroperatorów w Polsce. Od 33 lat zapewnia beztroskie wakacje setkom tysięcy klientów rocznie. Organizuje wczasy, wakacje rodzinne, wycieczki objazdowe do ponad 80 różnych destynacji;  zarówno tych bliższych, europejskich, idealnych na letnie wakacje, jak i egzotycznych, doskonałych do wypoczywania zimą.

Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki, jednym z założycieli Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Od 2007 jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych.

White Olive Hotels to sieć luksusowych hoteli zlokalizowanych w Grecji. Oferuje eleganckie i stylowe resorty All-Inclusive w dwóch kategoriach 5* pod marką Elite oraz 4* pod marką Premium

Foto: Rainbow / Hotel White Olive Elite Laganas

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji

– przedmiotem aukcji jest tygodniowy pobyt (7 noclegów) dla dwóch osób w Grecji na Zakynthos, w hotelu White Olive Elite Laganas 5* w formule all inclusive,
– aukcja odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Allegro Charytatywni,
wczasy w Grecji dla dwóch osób zostały przekazane na aukcję przez Biuro Podróży Rainbow,
– realizacja, czyli wylot i powrót musi nastąpić w terminie od 1 czerwca do 30 września 2023r.,
– wylot możliwy z dowolnego portu lotniczego z oferty Rainbow realizowanego na Zakynthos,
– dostępność terminów jest ograniczona i zmienia się w czasie, a Biuro Podróży nie gwarantuje dostępności miejsc z każdego będącego w ofercie lotniska.
aukcja obejmuje: przelot samolotem czarterowym (rejs bezpośredni) wraz z bagażem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 7 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie all inclusive w hotelu White Olive Elite Laganas 5*, zakwaterowanie w pokoju standardowym, opiekę polskojęzycznego rezydenta, ubezpieczenie podstawowe TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż),
aukcja nie obejmuje: wycieczek lokalnych, posiłków i napoi innych niż wymienione w opisie wyżywienia w hotelu oraz innych wydatków osobistych, a także dopłat do wyższego standardu świadczeń niż zawartych w przedmiocie licytacji, np. wyższe ubezpieczenie, wyższa klasa przelotu itp.,

Fly4free.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja 1 / Kliknij tutaj i zobacz wszystkie aukcje Fly4free.pl na rzecz WOŚP

/Uwaga! Licytacje startują w sobotę 14 stycznia 2023 roku od godziny 18:10. Pod w/w linkiem lista wszystkich aukcji, w których można brać udział będzie dostępna po godzinie 20:30./

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »