Fly4free.pl

#WOŚP: licytuj dwudniowy pobyt wraz z kolacją powitalną w Park Inn by Radisson Poznań

Foto: Park Inn by Radisson w Poznaniu
Park Inn by Radisson Poznań zlokalizowany w sąsiedztwie Starego Miasta wraz z całym zespołem zaprosi zwycięzcę aukcji wraz z osobą towarzysząca na dwudniowy pobyt w pokoju typu superior z balkonem. Licytowany voucher obejmuje również hotelowe śniadania oraz kolację powitalną w dniu przyjazdu.

Kliknij tutaj i licytuj dwudniowy pobyt wraz z kolacją powitalną w Park Inn by Radisson Poznań >>>

Ważne!
Zanim klikniecie „LICYTUJ” prosimy o przemyślane decyzje. Z uwagi na charytatywny cel aukcji nie będziemy przyjmować próśb o wycofanie złożonych ofert. Dziękujemy za wyrozumiałość. Udział w aukcji (złożenie oferty) jest jednoznaczny z obowiązkiem zapłaty w przypadku wylicytowania przedmiotu, biletu etc.

Foto: Park Inn by Radisson w Poznaniu

Podczas pobytu w Park Inn by Radisson w Poznaniu można delektować się klasykami, takimi jak pizza, burgery i inne popularne smakołyki. Oferta restauracji Live-Inn obejmuje szeroki wybór potraw, w tym wiele zdrowych opcji wegetariańskich, a także obfite śniadanie w formie bufetu.

Restauracja oferuje proste, lecz starannie przygotowane dania w pogodnej atmosferze. Działa na zasadzie częściowej samoobsługi. Wnętrze zostało pomyślane tak, by ułatwiać nawiązywanie kontaktów. To zawsze doskonały wybór, bez względu na nastrój. Do dyspozycji jest również pełen życia Lobby Bar, gdzie można napić się czegoś przed wyjściem do miasta lub zamówić drinka przed snem.

Foto: Park Inn by Radisson w Poznaniu

Park Inn by Radisson Poznań to zawsze udany i komfortowy pobyt w jednym z największych, najstarszych i najlepiej prosperujących polskich miast. W obiekcie przy nowoczesnej ulicy Garbary, nieopodal Starego Miasta dostępnych jest 166 stylowych pokojów. Goście, w tym zwycięzca aukcji wraz z osobą towarzysząca będą mieć do dyspozycji restaurację, lobby bar, 5 sal spotkań, siłownię i parking. Obiekt jest przystosowany zarówno dla gości biznesowych, jak i turystów.

Foto: Park Inn by Radisson w Poznaniu

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji

– przedmiotem licytacji jest dwudniowy pobyt (dwie noce) dla dwóch osób w pokoju typu superior z balkonem w Park Inn by Radisson w Poznaniu,
– pobyt można zrealizować w nieprzekraczalnym terminie do 30 grudnia 2023 roku,
– terminy w których odbywają się imprezy targowe są wyłączone z rezerwacji,
– pobyt obejmuje dwa noclegi oraz śniadania,
– pobyt obejmuje kolację powitalną w dniu przyjazdu,
– dokładny termin pobytu zwycięzca aukcji uzgodni bezpośrednio z obiektem po wcześniejszym sprawdzeniu dostępności miejsc,
– po zakończeniu aukcji i dokonaniu wpłaty jej zwycięzca otrzyma drogą mailową informację dotyczącą sposobu realizacji pobytu oraz dane kontaktowe do Park Inn by Radisson w Poznaniu.

Fly4free.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja 5 / Kliknij tutaj i zobacz wszystkie aukcje Fly4free.pl na rzecz WOŚP

/Uwaga! Licytacje startują w sobotę 14 stycznia 2023 roku od godziny 18:10. Pod w/w linkiem lista wszystkich aukcji, w których można brać udział będzie dostępna po godzinie 20:30./

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »