Fly4free.pl

#WOŚP: licytuj bon wakacyjny na dowolną wycieczkę od Fly.pl

Foto: Fly.pl
Internetowe biuro podróży FLY.PL przekazało na aukcję bon wakacyjny o wartości 1000 zł. Zwycięzca licytacji będzie go mógł wykorzystać na dowolną wycieczkę z tysięcy ofert renomowanych biur podróży dostępnych na stronie www.fly.pl
Foto: Fly.pl

Lato w Grecji, Last Minute w Egipcie, wypad na narty czy egzotyczne wczasy w dalekim zakątku świata? Połącz pomaganie z przyjemnością – wylicytuj bon FLY.PL i leć na wakacje! Bon ważny jest do 1 stycznia 2025 roku.

Kliknij tutaj i licytuj bon wakacyjny na dowolną wycieczkę dostępną na fly.pl >>>

Ważne!
Zanim klikniecie „LICYTUJ” prosimy o przemyślane decyzje. Z uwagi na charytatywny cel aukcji nie będziemy przyjmować próśb o wycofanie złożonych ofert. Dziękujemy za wyrozumiałość. Udział w akcji (złożenie oferty) jest jednoznaczny z obowiązkiem zapłaty w przypadku przelicytowania przedmiotu, bonu, vouchera, biletu, etc.

Foto: Fly.pl

FLY.PL to internetowe biuro podróży działające na rynku od 15 lat, które zajmuje się sprzedażą wycieczek wiodących organizatorów turystycznych.

FLY.PL umożliwia dokonywanie samodzielnej rezerwacji online z dowolnego miejsca, przez całą dobę. Na stronie dostępnych jest setki tysięcy wyjazdów z gwarancją najniższej ceny na rynku. Oferty wypoczynku w najbardziej popularnych krajach, takich jak Grecja, Hiszpania, Włochy, Chorwacja i Egipt, oraz w egzotycznych kierunkach, np. Tajlandia, Malediwy, Dominikana czy Zanzibar.

Na FLY.PL dostępne są także informacje o kurortach, atrakcjach, zabytkach oraz pogodzie. Można również poznać opinie Ekspertów Wakacyjnych FLY.PL, którzy kochają odkrywać i zwiedzać świat, a także pomagać klientom spełniać podróżnicze marzenia!

Foto: Fly.pl

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji:

– bon do zwycięzcy aukcji zostanie przesłany przesłany za pośrednictwem wiadomości e-mail,
– bon ma wartość 1000 zł (tysiąc złotych),
– bon można zrealizować tylko zgodnie z regulaminem jego użycia,
– bon jest ważny do 1 stycznia 2025 roku,
– regulamin realizacji bonu dostępny jest tutaj: https://fly.pl/regulamin-bony-wakacyjne/

Fly4free.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja 4 / Kliknij tutaj i zobacz wszystkie aukcje Fly4free.pl na rzecz WOŚP

/Uwaga! Licytacje startują w sobotę 14 stycznia 2023 roku od godziny 18:10. Pod w/w linkiem lista wszystkich aukcji, w których można brać udział będzie dostępna po godzinie 20:30./

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »