Fly4free.pl

#WOŚP: licytuj bon na dowolną wycieczkę od Wakacje.pl

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Wakacje.pl
Największa platforma sprzedaży wycieczek Wakacje.pl przekazała na licytację bon o wartości 3000 zł. Zwycięzca aukcji będzie go mógł wykorzystać na zakup dowolnego wyjazdu z oferty dostępnej na stronie www.wakacje.pl

Wspieraj 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i spełnij swoje podróżnicze marzenie! Licytuj bon o wartości 3000 złotych do wykorzystania na dowolną wycieczkę w Wakacje.pl

Luksusowy wypoczynek w Turcji, snurkowanie w Egipcie, podziwianie greckich krajobrazów i zabytków, city break w jednej z europejskich stolic, a może gorący urlop w środku zimy na egzotycznej plaży? W formule all inclusive czy w wersji ze śniadaniamiSamolotemautokarem bądź z dojazdem własnym – Ty decydujesz!

Wylicytuj bon, dołóż swoją cegiełkę do zakupu wyposażenia szpitali w urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń sepsą i pakuj się na wakacje!

Kliknij tutaj u licytuj bon wakacyjny na dowolną wycieczkę od Wakacje.pl >>>

Ważne!
Zanim klikniecie „LICYTUJ” prosimy o przemyślane decyzje. Z uwagi na charytatywny cel aukcji nie będziemy przyjmować próśb o wycofanie złożonych ofert. Dziękujemy za wyrozumiałość. Udział w aukcji (złożenie oferty) jest jednoznaczny z obowiązkiem zapłaty w przypadku wylicytowania przedmiotu, bonu, vouchera, biletu etc.

Foto: wakacje.pl

Zwycięzca aukcji może wybierać z całej oferty dostępnej na www.wakacje.pl, a więc przeszło 55 tysięcy propozycji ponad 100 biur podróży, w tym spośród ofert specjalnych, które nie są dostępne w innych biurach agencyjnych.

Na wykorzystanie bonu zwycięzca licytacji ma cały rok, do 31 stycznia 2024 roku. Oznacza to, że do tej daty można wybrać wycieczkę z oferty Wakacje.pl i opłacić ją przy wykorzystaniu bonu – sam wyjazd może odbyć się już później.

Foto: shutterstock / icemanphotos

Wakacje.pl to flagowa marka należąca do największego multiagenta na polskim rynku turystycznym – spółki Wakacje.pl S.A., a zarazem pierwsza platforma sprzedaży wycieczek w kraju i dynamicznie rozwijająca się sieć stacjonarnych salonów sprzedaży.

Misją Wakacje.pl jest zaspokajanie wszystkich potrzeb turystycznych Polaków, dlatego stale rozwijane są produkty. Od 23 lat z powodzeniem pracuje na miano lidera rynku turystycznych usług internetowych – w stałej sprzedaży dostępnych jest kilkadziesiąt tysięcy ofert do ponad 150 krajów na całym świecie. W ostatnich latach produkt powiększył się o pobyty w Polsce, do sprzedaży wprowadzone zostały również oferty specjalne, które nie są dostępne w innych biurach agencyjnych. Wakacje.pl są członkiem Polskiej Izby Turystyki oraz licencjonowanym agentem IATA.

Wszyscy współpracujący z Wakacje.pl organizatorzy posiadają niezbędne dla prowadzenia działalności turystycznej zezwolenia i gwarancje ubezpieczenioweWakacje.pl co roku są laureatem plebiscytów konsumenckich m.in. Gazele Biznesu 2020, Diament Forbesa 2021, TOP Marka Lauru Konsumenta 2022, Grand Prix Lauru Konsumenta 2022.

Foto: wakacje.pl

Przeczytaj zanim przystąpisz do licytacji

– bon ma wartość 3000 zł i jest ważny do 31.01.2024 r. – do tej daty musisz opłacić wybraną wycieczkę;
– możesz go zrealizować, rezerwując wycieczkę za pośrednictwem strony Wakacje.pl lub kontaktując się telefonicznie z doradcami;
– wartość bonu nie łączy się z innymi bonami posiadającymi zastrzeżenie;
– bon zostanie wygenerowany i dostarczony w wersji elektronicznej;
– w pozostałych kwestiach zastosowanie mają zapisy warunków realizacji określone w regulaminie opublikowanym tutaj: http://f4f.pl/bit/44415

Fly4free.pl dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja 2 / Kliknij tutaj i zobacz wszystkie aukcje Fly4free.pl na rzecz WOŚP

/Uwaga! Licytacje startują w sobotę 14 stycznia 2023 roku od godziny 18:10. Pod w/w linkiem lista wszystkich aukcji, w których można brać udział będzie dostępna po godzinie 20:30./

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »