więcej okazji z Fly4free.pl

World Travel Show coraz bliżej! Sprawdź jak tanio dojechać i moc atrakcji, które czekają na miejscu

Foto: World Travel Show
Szykuje się impreza roku. Nie może Was tam zabraknąć. Zapraszamy na największe targi podróżnicze w Polsce i do strefy Fly4free.pl, który jest patronem tej wielkiej imprezy.

Zastanawialiście się, gdzie najlepiej „złapać” motywację do wyruszenia w podróż? Obejrzeć prezentacje atrakcji turystycznych wielu krajów i regionów świata? Spróbować przysmaków z Meksyku, dowiedzieć się o tym, co warto zobaczyć w Azji, czego unikać i jakich błędów podczas podróżowania nie popełniać?

Mamy coś dla Was! Już niedługo Nadarzyn niedaleko Warszawy na trzy dni zmieni się w raj podróżnika. W jednym miejscu będziecie mogli zebrać informacje o atrakcjach poszczególnych regionów, zabytkach, muzeach, parkach narodowych. Posłuchacie prelekcji znanych podróżników… i zwykłych turystów.

Zobaczycie jak inni sobie radzą z podróżowaniem i przygotowaniami do nich. Będziecie mogli porozmawiać z ludźmi, którzy po prostu kochają podróże… i robią wszystko, aby być w drodze jak najczęściej.

Kto wie, może nawet powiększycie swoją wiedzę o tym, jak tanio wyszukiwać bilety lotnicze i za niewielkie pieniądze zwiedzać cały świat?

To tylko część z atrakcji, w których będzie można wziąć udział podczas II edycji World Travel Show, w dniach 20 do 22 października 2017 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie.

Fot. World Travel Show

Będziemy tam z wami… i dla Was. Zapraszamy do naszej strefy Fly4free.pl i na naszą scenę, która będzie swoistą ambasadą podróżników. Na miejscu czeka na Was cała moc atrakcji i spotkań z atrakcyjnymi gośćmi – wspomnijmy tu choćby legendarnego kapitana LOT i mistrza świata w szybownictwie Jerzego Makulę. Pełny program naszej strefy znajdziecie TUTAJ.

Ale oprócz spotkań z podróżnikami szykujemy znacznie więcej atrakcji. Będzie strefa wypoczynku, pokazy slajdów, panele dyskusyjne, a na naszych gości czekać będzie również m.in. giełda wymiany przewodników turystycznych.

Szykujemy też wiele niespodzianek i konkursów, z atrakcyjnymi nagrodami, a nasi partnerzy (m.in. serwis Fly.pl , PolskiBus.com, biuro podróży Rainbow) zadbają o to, abyście się nie nudzili 😉

Jesteście już trochę zachęceni? Przejdźmy zatem do informacji praktycznych.

Noclegi

Jeżeli planujecie wybrać się na World Travel Show, a potrzebujecie noclegu, rekomendujemy przejrzenie ofert w takich serwisach jak Booking.com lub Airbnb.pl Każdy znajdzie coś na swoją kieszeń: od pokoi prywatnych do luksusowych hoteli.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie zakwaterowania >>

Dojazd

World Travel Show odbędzie się na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie (Al. Katowicka 62). Dla zmotoryzowanych: to tylko 15 minut samochodem z centrum Warszawy, 10 minut z lotniska Chopina.

Jeżeli planujecie dojechać z Warszawy komunikacją publiczną (to zachodnia strefa podmiejska Warszawy), skorzystajcie z linii podmiejskiej 703 lub 711 z przystanku P+R Krakowska i wysiądźcie na przystanku Paszków.

Zdecydowanie prostszym rozwiązaniem będzie… skorzystanie z bezpłatnych autobusów, które będą kursować na trasie z centrum Warszawy. Szczegóły już wkrótce będą podane TUTAJ

W dniach 20-22 października oferujemy też atrakcyjne rabaty i darmowe przejazdy razem z naszym partnerem, czyli mytaxi.

Dla nowych użytkowników mytaxi  przygotowaliśmy kod promocyjny: FLY4FREEWTS o wartości 50 PLN na pierwszy przejazd. Wystarczy zainstalować aplikację w swoim telefonie i przy zamówieniu kursu wpisać kod.

Oprócz tego oferujemy też zniżkę 50% na każdy kolejny kurs, który rozpocznie się lub zakończy na terenie World Travel Show.

Więcej szczegółów na temat dojazdu znajdziecie TUTAJ.

Nie jesteście z Warszawy? Możecie się do niej dostać na wiele różnych sposobów: pociągiem, samolotem albo… autobusem. Dla naszych czytelników przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną promocję wspólnie z PolskiBus.com – w terminie od 20 do 22 października wszyscy jadący na World Travel Show i wracający z tej imprezę mogą liczyć na 50 proc. rabatu przy zakupie biletów z i do Warszawy. Szczegóły oferty znajdziecie TUTAJ.

Fly4free jest partnerem World Travel Show. O kolejnych atrakcjach, a także samych targach będziemy Was informowali już wkrótce. Bilety na imprezę możecie kupić TUTAJ.

Do zobaczenia w Nadarzynie!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »