REKLAMA

Spotkaj podróżnicze „gwiazdy” i dowiedz się, jak latać za grosze! Strefa Fly4free.pl na World Travel Show

Foto: World Travel Show
Czy zaznaczyliście już w swoich kalendarzach weekend 20-22 października? Jeżeli nie, zróbcie to jak najszybciej. Nie może was zabraknąć na World Travel Show – święcie miłośników podróży.

Wiecie, gdzie będzie znajdować się serce podróżniczego świata za kilkanaście dni? Będzie bić w Nadarzynie, pod Warszawą!

Będziemy razem z wami na całych targach World Travel Show, chcąc pokazać, że podróżowanie potrafi być czymś pięknym i… niejedno ma imię. Szalone konkursy Fly4free.pl, atrakcyjne nagrody od naszych partnerów, strefa chilloutu, kącik wymiany przewodników turystycznych  – to wszystko (i znacznie więcej) czeka na was podczas targów.

Co dla was szykujemy jako ekipa Fly4free.pl? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Piątek, 20 października

11:00-12:00 „Podróże na każdą kieszeń. Nieważne za ile, ważne by w drodze”. Prelekcja, Paweł Kunz (Fly4free.pl). O urokach podróży budżetowych i luksusowych. Gdzie i w jaki sposób planować podróże?

13:00-13:55 „Trudna relacja pasażera i linii lotniczej. Gdzie jest granica bólu?” panel dyskusyjny, prowadzi Mariusz Piotrowski (Fly4free.pl). Goście: Maciej Nykiel (Fly.pl), Marcin Walkow („Business Insider”), Wojciech Borys (Aeroflot)

14:05-15:00 „Da się taniej! Co robić, by niedrogo podróżować” prelekcja, Maciek Sypniewski (Fly4free.pl)

16:15-17:45 „25 miniemerytur w roku” prelekcja, Jakub B. Bączek

W piątek rozpoczniemy od mocnego uderzenia. Już o godzinie 11:00 redaktor Paweł Kunz z Fly4free.pl (niżej podpisany) opowie o urokach podróży budżetowych i luksusowych. Porozmawiamy o wyjazdach na każdą kieszeń: nieważne za ile, ważne aby być w drodze. Postaram się pokazać wszystkim zainteresowanym, gdzie – i w jaki sposób – planować podróże.

Niezwykle interesująco zapowiada się panel dyskusyjny, dotyczący trudnej relacji pasażera i linii lotniczej. Gdzie jest granica bólu? Zaproszeni goście (m.in. Maciej Nykiel z Fly.pl, Marcin Walków z Business Insider, Wojciech Borys z Aeroflotu) postarają się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy w godzinach 13:00-13:55, dyskusję prowadzić będzie red. Mariusz Piotrowski z Fly4free.pl

Co potem? Czas na naukę taniego podróżowania! Między godziną 14:05-15:00 nasz redakcyjny kolega, Maciek Sypniewski, podpowie wam co robić, aby niedrogo zwiedzać świat. Bo nie musimy wcale wygrać w totka, aby oddać się swojej podróżniczej pasji – da się taniej! Zainteresowani?

Fot. Paweł Kunz, Fly4free.pl

A na deser (16:15-17:45) zapraszamy na spotkanie z kimś, kto swoje podróże nazywa „miniemeryturami” i sam twierdzi, że nie warto „czekać na życie”, bo jedyne życie jakie masz jest tu i teraz – reszta to tylko wyobrażenia.

Kim będzie nasz gość? Jakub B. Bączek to nietuzinkowy, polski przedsiębiorca, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia! Zbudował od zera 5 niszowych biznesów i każdy z nich stał się liderem w swojej branży. Oprócz tego, pisze książki, zdobywa medale mistrzostw świata i… spędza 25 urlopów zagranicznych w roku.

Sobota, 21 października

10:15-11:15 „Jak podróżować, by nie bać się o zdrowie?” prelekcja, lekarz Jakub Wroński

11:30-12:20 „Odwołany lot? Upadło biuro podróży? Co robić?” panel, prowadzi Paweł Kunz (Fly4free.pl). Goście: Eliza Jakubowska (ULC), Marcin Maciejewski (Opoznionysamolot.pl), Maciej Nykiel (Fly.pl)

12:30-13:30 „Jerzy Makula – gość specjalny Fly4free.pl”. Rozmowa z pilotem B787, wielokrotnym mistrzem świata w akrobacji szybowcowej, kawalerem Złotego Krzyża Zasługi. Prowadzi Mariusz Piotrowski (Fly4free.pl)

13:45-14:45 „Niezwykłe życie i praca stewardess Ryanaira”. Martyna Tchórz i Beata Jewtuch (Flying Locas) – polskie stewardessy mieszkające na Majorce

15:00-15:50 „Da się taniej! Co robić, by niedrogo podróżować” prelekcja, Maciek Sypniewski (Fly4free.pl)

16:00-16:50 „Crazy is my… travel. Uzależnieni od podróżowania”. Na weekend na Alaskę lub do Australii? Prowadzi Kacper Guzowski, Forum Fly4free.pl

17:00-18:00 Gry i konkursy z nagrodami dla publiczności

Jesteśmy przekonani, że sobota zapowiada się jako dzień pełen atrakcji. Każdego, kto interesuje się kwestiami związanymi ze zdrowiem w podróży, nie może zabraknąć na pogadance, którą poprowadzi lek. Jakub Wroński, zapalony turysta i podróżnik. Początek o godzinie 10:15.

Od godziny 11:30 czas na solidną porcję wiedzy. Na fali ostatnich wydarzeń (m.in. masowo odwoływanych lotów przez Ryanair), wiedza o tym, jakie przysługują wam prawa jako pasażerom – jest wiedzą bezcenną. Odwołano wam lot? Upadło biuro podróży, w którym mieliście wykupioną wycieczkę? Walczcie o swoje prawa!

Pomogą wam w tym informacje, które będą zaprezentowane podczas panelu dyskusyjnego, którego moderatorem będzie Paweł Kunz z Fly4free.pl. A o prawach pasażera porozmawiamy z Elizą Jakubowską (reprezentującą Urząd Lotnictwa Cywilnego) oraz Marcinem Maciejewskim z Opoznionysamolot.pl i Maciejem Nykiel z Fly.pl

Gotowi na prawdziwy hit? Od 12:30 do 13:30 naszym gościem specjalnym będzie Jerzy Makula – pilot Boeinga 787, wielokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej, kawaler Złotego Krzyża Zasługi. Rozmowę z naszym asem lotnictwa poprowadzi red. Mariusz Piotrowski z Fly4free.pl.

Tych z was, którzy są ciekawi, jak wygląda niezwykłe życie i praca stewardes, nie musimy chyba specjalnie zachęcać do udziału w prezentacji Flying Locas, która rozpocznie się o godzinie 13:45. To polskie stewardesy, mieszkające na Majorce i pracujące w linii lotniczej Ryanair. Zapnijcie pasy, Martyna Tchórz i Beata Jewtuch doskonale się wami zaopiekują.

Fot. Flying Locas

Tuż po pięknych reprezentantkach załogi pokładowej Ryanaira, o godz. 15:00 scenę opanuje (nie mniej uroczy) redaktor Maciek Sypniewski z Fly4free.pl z prezentacją „Da się taniej! Co robić, by niedrogo podróżować”.

Więcej adrenaliny? Proszę bardzo! Czy można polecieć na weekend… na Alaskę lub do Australii? Od godziny 16:00 Kacper Guzowski z Forum Fly4free.pl będzie (wraz z zaproszonymi gośćmi) przekonywać, że to jest tylko z pozoru szalona idea. Zatem: „Crazy is my… travel. Uzależnieni od podróżowania”.

Niedziela, 22 października

10:15-11:00 „Kuba na własną rękę” panel dyskusyjny, prowadzi Paweł Kunz (Fly4free.pl). Goście: Ewelina Karpowicz (Fly4free.pl), Thanasis Apostolakis i Kacper Guzowski (forum Fly4free.pl)

11:15-12:45 „Podróżuj mimo wszystko!” Prowadzony przez Kamila Lodzińskiego panel dyskusyjny, którego bohaterowie będą opowiadać o pozornych barierach i wymówkach, które wmawiamy sobie, aby nie podróżować. Tymczasem nasi goście (członkowie Forum i redaktorzy Fly4free.pl) udowadniają, że dla chcącego nic trudnego.

  • „Z dzieckiem przez świat. Zostaliście rodzicami? To nie powód by zostać w domu” (Wrońscy i Buczkowscy)
  • „Przełamywanie barier: niepełnosprawny może… nawet więcej” (Michał Ławryszek)
  • „Nie mam z kim jechać. Samemu nie oznacza samotnie!” (Edyta Siedlecki, Aneta Zając) panel, prowadzi Kamil Lodziński (Fly4free.pl)

13:00-14:00 „Grenlandia piechotą i w dmuchanym kajaku”. Prelekcja, Zbyszek Szwoch (forum Fly4free.pl)

14:10-14:50 „Jak się zabrać za szukanie tanich biletów i wczasów?” rozmowa z Kamilem Lodzińskim, założycielem Fly4free.pl. Prowadzi Mariusz Piotrowski (Fly4free.pl)

15:00-15:50 „Kulinarna podróż dookoła świata”. Prelekcja, Filip Turowski (Głodny Świata)

16:00-16:30 „11-letni podróżnik, który odwiedził 50 państw”. Leon Ostrowski w rozmowie z Kamilem Lodzińskim (Fly4free.pl)

16:45-17:45 Gry i konkursy z nagrodami dla publiczności

Ostatni dzień targów obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń. Na rozgrzewkę (godz. 10:15) proponujemy… wycieczkę na Kubę. O urokach tej cudownej wyspy opowie Ewelina Karpowicz (Fly4free.pl), Thanasis Apostolakis i Kacper Guzowski (Forum Fly4free.pl), a o gorącą atmosferę dyskusji zadba red. Paweł Kunz z Fly4free.pl

Czas między 11:15 a 12:45 zajmą fascynujący goście, którzy swoją postawą udowadniają poprawność twierdzenia, że najważniejsze jest podróżowanie mimo wszystko! Z dziećmi, samotnie, będąc osobą niepełnosprawną – w każdy możliwy sposób.

Zostaliście rodzicami? To nie powód by zostać w domu! Wyruszcie z dzieckiem przez świat. Opowiedzą wam o tym podróżnicze rodziny Wrońskich i Buczkowskich. O przełamywaniu barier i o tym, że niepełnosprawny może…. nawet więcej, będzie przekonywał Michał Ławryszek. A dylemat „Nie mam z kim jechać” rozwieją Edyta Siedlecki i Aneta Zając z Fly4free.pl, przekonując, że samemu nie oznacza samotnie! Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Anety.

A może coś z zupełnie odmiennych klimatów? O godz. 13:00 Zbyszek Szwoch z Forum Fly4free.pl zaprezentuje swoje impresje z przemierzania Grenlandii piechotą i w dmuchanym kajaku. Tuż po nim, o godz. 14:10 będziecie mieć okazję posłuchać, jak się zabrać za szukanie tanich biletów i wczasów – naszym gościem będzie Kamil Lodziński, założyciel Fly4free.pl.

Fot. Paweł Kunz, Fly4free.pl

Prawdziwym deserem będzie kulinarna podróż dookoła świata, w którą o godz. 15:00 zabierze was Filip Turowski z najsmaczniejszego blogu o jedzeniu i podróżowaniu, czyli Głodny Świata.

A tuż po nim rozmowa z 11-letnim Leonem Ostrowskim – wyjątkowym podróżnikiem, który mimo młodego wieku odwiedził już 50 krajów na całym świecie.

Moc atrakcji

To nie wszystko, co dla was szykujemy. W zanadrzu mamy jeszcze kilka niespodzianek – bądźcie z nami podczas World Travel Show w Nadarzynie pod Warszawą i przekonajcie się sami!

Fly4free.pl jest partnerem World Travel Show. O kolejnych atrakcjach, a także samych targach będziemy was informowali już wkrótce. Bilety na imprezę możecie kupić TUTAJ.

Partnerami Fly4free.pl podczas targów są Samsung, Rainbow, PolskiBus.com i mytaxi, którzy przygotowali dla Was specjalne promocje. Pomogą Wam one tanio dotrzeć na targi.

Do zobaczenia w Nadarzynie!

REKLAMA
Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
18.00-19.15 - warsztaty dla millenialsów "nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB"
marcin.krakow, 9 października 2017, 21:08 | odpowiedz
Avatar użytkownika
marcin.krakow 18.00-19.15 – warsztaty dla millenialsów „nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB”
Millenialsi to także osoby urodzone w 1980 roku. Uważasz, że takie osoby często relacjonują podróże na fejsie? ;-)
dusza86, 10 października 2017, 16:25 | odpowiedz
Avatar użytkownika
dusza86
marcin.krakow 18.00-19.15 – warsztaty dla millenialsów „nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB”
Millenialsi to także osoby urodzone w 1980 roku. Uważasz, że takie osoby często relacjonują podróże na fejsie? 😉
Oczywiscie, czasami tez nazywaja swoje dzieci Jeronimo Martin
oskiboski, 10 października 2017, 20:56 | odpowiedz
Avatar użytkownika
oskiboski
dusza86
marcin.krakow 18.00-19.15 – warsztaty dla millenialsów „nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB”
Millenialsi to także osoby urodzone w 1980 roku. Uważasz, że takie osoby często relacjonują podróże na fejsie? 😉
Oczywiscie, czasami tez nazywaja swoje dzieci Jeronimo Martin
Mam większość znajomych w wieku 30+, u żadnego nie widziałem relacji z wyjazdu na fejsie. Zaznaczam po prostu, bo pewnie wielu nie jest świadoma tego, że określenie millenials nie dotyczy tylko osób urodzonych w ostatniej dekadzie 20. wieku. A Ci starsi, także millenialsi, wcale nie mają ciągot do tego, by udzielać się na pejsbuku czy innym insta
dusza86, 11 października 2017, 8:37 | odpowiedz
Avatar użytkownika
dusza86
oskiboski
dusza86
marcin.krakow 18.00-19.15 – warsztaty dla millenialsów „nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB”
Millenialsi to także osoby urodzone w 1980 roku. Uważasz, że takie osoby często relacjonują podróże na fejsie? 😉
Oczywiscie, czasami tez nazywaja swoje dzieci Jeronimo Martin
Mam większość znajomych w wieku 30+, u żadnego nie widziałem relacji z wyjazdu na fejsie. Zaznaczam po prostu, bo pewnie wielu nie jest świadoma tego, że określenie millenials nie dotyczy tylko osób urodzonych w ostatniej dekadzie 20. wieku. A Ci starsi, także millenialsi, wcale nie mają ciągot do tego, by udzielać się na pejsbuku czy innym insta
Pozdrowienia dla minusujących!
dusza86, 11 października 2017, 8:38 | odpowiedz
Avatar użytkownika
A moi znajomi wrzucają relacje i zdjęcia na fejsa. I ja też. Ale nikt nie nazwał dziecka Jeronimo Martin, ani nawet Brajanek. Skoczę więc na te warsztaty, może się dowiem w czy jestem mileniasem czy nie. :)
Japonka76, 16 października 2017, 11:27 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Witam, pytanie do organizatorów, czy nie ma możliwości zorganizować takiej imprezy w KTW lub KRK?
Paweł Sekulski, 18 października 2017, 8:52 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Ile kosztuje kupienie własnego panelu? Bo widze, ze pan Bączek bedzie przez ponad godzine naganial na kupno swoich ksiazek i widmo tysiaca miniemerytur. Czemu wchodzicie w pseudocoaching? Malo tego w Polsce? Motywacja i coachingi. Najwieksza bzdura sprzedawana jako zmiana zycia a tak naprawde autor jedynie z czego kase zarobil to te ksiazki i wyklady o niczym ... brawo! Jeszcze zaproscie tego zlodzieja z lotniska - byl artykul o nim ...
rydzo, 19 października 2017, 9:13 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Japonka76 A moi znajomi wrzucają relacje i zdjęcia na fejsa. I ja też. Ale nikt nie nazwał dziecka Jeronimo Martin, ani nawet Brajanek.Skoczę więc na te warsztaty, może się dowiem w czy jestem mileniasem czy nie. 🙂
"Curka" Dżesika ? ;)
wwojtel, 19 października 2017, 23:51 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Janusz, Grażyna, Bałtyk, parawan....
wwojtel, 19 października 2017, 23:55 | odpowiedz
wybrzeże algarve
Najlepsza oferta

HIT! Mega tanie loty za 43 PLN

2018-09-20 13:05 | Paweł Iwanczenko
REKLAMA
Akceptuję Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Czytaj więcej ›Technologię tę w ramach Fly4free.pl wykorzystują również nasi partnerzy, których listę znajdziesz tutaj.

Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej lub zakończyć korzystanie z Fly4free.pl. Pozostawienie komunikatu, dalsze przeglądanie Fly4free.pl lub kliknięcie w przycisk „Akceptuję” oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies.
porównaj loty, hotele, lot+hotel