Spotkaj podróżnicze „gwiazdy” i dowiedz się, jak latać za grosze! Strefa Fly4free.pl na World Travel Show

12 października 2017, 14:20||komentarzy 10
Spotkaj podróżnicze „gwiazdy” i dowiedz się, jak latać za grosze! Strefa Fly4free.pl na World Travel Show

Czy zaznaczyliście już w swoich kalendarzach weekend 20-22 października? Jeżeli nie, zróbcie to jak najszybciej. Nie może was zabraknąć na World Travel Show – święcie miłośników podróży.

Wiecie, gdzie będzie znajdować się serce podróżniczego świata za kilkanaście dni? Będzie bić w Nadarzynie, pod Warszawą!

Będziemy razem z wami na całych targach World Travel Show, chcąc pokazać, że podróżowanie potrafi być czymś pięknym i… niejedno ma imię. Szalone konkursy Fly4free.pl, atrakcyjne nagrody od naszych partnerów, strefa chilloutu, kącik wymiany przewodników turystycznych  – to wszystko (i znacznie więcej) czeka na was podczas targów.

Co dla was szykujemy jako ekipa Fly4free.pl? Każdy znajdzie coś dla siebie!

Piątek, 20 października

11:00-12:00 „Podróże na każdą kieszeń. Nieważne za ile, ważne by w drodze”. Prelekcja, Paweł Kunz (Fly4free.pl). O urokach podróży budżetowych i luksusowych. Gdzie i w jaki sposób planować podróże?

13:00-13:55 „Trudna relacja pasażera i linii lotniczej. Gdzie jest granica bólu?” panel dyskusyjny, prowadzi Mariusz Piotrowski (Fly4free.pl). Goście: Maciej Nykiel (Fly.pl), Marcin Walkow („Business Insider”), Wojciech Borys (Aeroflot)

14:05-15:00 „Da się taniej! Co robić, by niedrogo podróżować” prelekcja, Maciek Sypniewski (Fly4free.pl)

16:15-17:45 „25 miniemerytur w roku” prelekcja, Jakub B. Bączek

W piątek rozpoczniemy od mocnego uderzenia. Już o godzinie 11:00 redaktor Paweł Kunz z Fly4free.pl (niżej podpisany) opowie o urokach podróży budżetowych i luksusowych. Porozmawiamy o wyjazdach na każdą kieszeń: nieważne za ile, ważne aby być w drodze. Postaram się pokazać wszystkim zainteresowanym, gdzie – i w jaki sposób – planować podróże.

Niezwykle interesująco zapowiada się panel dyskusyjny, dotyczący trudnej relacji pasażera i linii lotniczej. Gdzie jest granica bólu? Zaproszeni goście (m.in. Maciej Nykiel z Fly.pl, Marcin Walków z Business Insider, Wojciech Borys z Aeroflotu) postarają się odpowiedzieć na to pytanie. Zapraszamy w godzinach 13:00-13:55, dyskusję prowadzić będzie red. Mariusz Piotrowski z Fly4free.pl

Co potem? Czas na naukę taniego podróżowania! Między godziną 14:05-15:00 nasz redakcyjny kolega, Maciek Sypniewski, podpowie wam co robić, aby niedrogo zwiedzać świat. Bo nie musimy wcale wygrać w totka, aby oddać się swojej podróżniczej pasji – da się taniej! Zainteresowani?

Fot. Paweł Kunz, Fly4free.pl

A na deser (16:15-17:45) zapraszamy na spotkanie z kimś, kto swoje podróże nazywa „miniemeryturami” i sam twierdzi, że nie warto „czekać na życie”, bo jedyne życie jakie masz jest tu i teraz – reszta to tylko wyobrażenia.

Kim będzie nasz gość? Jakub B. Bączek to nietuzinkowy, polski przedsiębiorca, który udowadnia, że marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia! Zbudował od zera 5 niszowych biznesów i każdy z nich stał się liderem w swojej branży. Oprócz tego, pisze książki, zdobywa medale mistrzostw świata i… spędza 25 urlopów zagranicznych w roku.

Sobota, 21 października

10:15-11:15 „Jak podróżować, by nie bać się o zdrowie?” prelekcja, lekarz Jakub Wroński

11:30-12:20 „Odwołany lot? Upadło biuro podróży? Co robić?” panel, prowadzi Paweł Kunz (Fly4free.pl). Goście: Eliza Jakubowska (ULC), Marcin Maciejewski (Opoznionysamolot.pl), Maciej Nykiel (Fly.pl)

12:30-13:30 „Jerzy Makula – gość specjalny Fly4free.pl”. Rozmowa z pilotem B787, wielokrotnym mistrzem świata w akrobacji szybowcowej, kawalerem Złotego Krzyża Zasługi. Prowadzi Mariusz Piotrowski (Fly4free.pl)

13:45-14:45 „Niezwykłe życie i praca stewardess Ryanaira”. Martyna Tchórz i Beata Jewtuch (Flying Locas) – polskie stewardessy mieszkające na Majorce

15:00-15:50 „Da się taniej! Co robić, by niedrogo podróżować” prelekcja, Maciek Sypniewski (Fly4free.pl)

16:00-16:50 „Crazy is my… travel. Uzależnieni od podróżowania”. Na weekend na Alaskę lub do Australii? Prowadzi Kacper Guzowski, Forum Fly4free.pl

17:00-18:00 Gry i konkursy z nagrodami dla publiczności

Jesteśmy przekonani, że sobota zapowiada się jako dzień pełen atrakcji. Każdego, kto interesuje się kwestiami związanymi ze zdrowiem w podróży, nie może zabraknąć na pogadance, którą poprowadzi lek. Jakub Wroński, zapalony turysta i podróżnik. Początek o godzinie 10:15.

Od godziny 11:30 czas na solidną porcję wiedzy. Na fali ostatnich wydarzeń (m.in. masowo odwoływanych lotów przez Ryanair), wiedza o tym, jakie przysługują wam prawa jako pasażerom – jest wiedzą bezcenną. Odwołano wam lot? Upadło biuro podróży, w którym mieliście wykupioną wycieczkę? Walczcie o swoje prawa!

Pomogą wam w tym informacje, które będą zaprezentowane podczas panelu dyskusyjnego, którego moderatorem będzie Paweł Kunz z Fly4free.pl. A o prawach pasażera porozmawiamy z Elizą Jakubowską (reprezentującą Urząd Lotnictwa Cywilnego) oraz Marcinem Maciejewskim z Opoznionysamolot.pl i Maciejem Nykiel z Fly.pl

Gotowi na prawdziwy hit? Od 12:30 do 13:30 naszym gościem specjalnym będzie Jerzy Makula – pilot Boeinga 787, wielokrotny mistrz świata w akrobacji szybowcowej, kawaler Złotego Krzyża Zasługi. Rozmowę z naszym asem lotnictwa poprowadzi red. Mariusz Piotrowski z Fly4free.pl.

Tych z was, którzy są ciekawi, jak wygląda niezwykłe życie i praca stewardes, nie musimy chyba specjalnie zachęcać do udziału w prezentacji Flying Locas, która rozpocznie się o godzinie 13:45. To polskie stewardesy, mieszkające na Majorce i pracujące w linii lotniczej Ryanair. Zapnijcie pasy, Martyna Tchórz i Beata Jewtuch doskonale się wami zaopiekują.

Fot. Flying Locas

Tuż po pięknych reprezentantkach załogi pokładowej Ryanaira, o godz. 15:00 scenę opanuje (nie mniej uroczy) redaktor Maciek Sypniewski z Fly4free.pl z prezentacją „Da się taniej! Co robić, by niedrogo podróżować”.

Więcej adrenaliny? Proszę bardzo! Czy można polecieć na weekend… na Alaskę lub do Australii? Od godziny 16:00 Kacper Guzowski z Forum Fly4free.pl będzie (wraz z zaproszonymi gośćmi) przekonywać, że to jest tylko z pozoru szalona idea. Zatem: „Crazy is my… travel. Uzależnieni od podróżowania”.

Niedziela, 22 października

10:15-11:00 „Kuba na własną rękę” panel dyskusyjny, prowadzi Paweł Kunz (Fly4free.pl). Goście: Ewelina Karpowicz (Fly4free.pl), Thanasis Apostolakis i Kacper Guzowski (forum Fly4free.pl)

11:15-12:45 „Podróżuj mimo wszystko!” Prowadzony przez Kamila Lodzińskiego panel dyskusyjny, którego bohaterowie będą opowiadać o pozornych barierach i wymówkach, które wmawiamy sobie, aby nie podróżować. Tymczasem nasi goście (członkowie Forum i redaktorzy Fly4free.pl) udowadniają, że dla chcącego nic trudnego.

 • „Z dzieckiem przez świat. Zostaliście rodzicami? To nie powód by zostać w domu” (Wrońscy i Buczkowscy)
 • „Przełamywanie barier: niepełnosprawny może… nawet więcej” (Michał Ławryszek)
 • „Nie mam z kim jechać. Samemu nie oznacza samotnie!” (Edyta Siedlecki, Aneta Zając) panel, prowadzi Kamil Lodziński (Fly4free.pl)

13:00-14:00 „Grenlandia piechotą i w dmuchanym kajaku”. Prelekcja, Zbyszek Szwoch (forum Fly4free.pl)

14:10-14:50 „Jak się zabrać za szukanie tanich biletów i wczasów?” rozmowa z Kamilem Lodzińskim, założycielem Fly4free.pl. Prowadzi Mariusz Piotrowski (Fly4free.pl)

15:00-15:50 „Kulinarna podróż dookoła świata”. Prelekcja, Filip Turowski (Głodny Świata)

16:00-16:30 „11-letni podróżnik, który odwiedził 50 państw”. Leon Ostrowski w rozmowie z Kamilem Lodzińskim (Fly4free.pl)

16:45-17:45 Gry i konkursy z nagrodami dla publiczności

Ostatni dzień targów obfitować będzie w wiele ciekawych wydarzeń. Na rozgrzewkę (godz. 10:15) proponujemy… wycieczkę na Kubę. O urokach tej cudownej wyspy opowie Ewelina Karpowicz (Fly4free.pl), Thanasis Apostolakis i Kacper Guzowski (Forum Fly4free.pl), a o gorącą atmosferę dyskusji zadba red. Paweł Kunz z Fly4free.pl

Czas między 11:15 a 12:45 zajmą fascynujący goście, którzy swoją postawą udowadniają poprawność twierdzenia, że najważniejsze jest podróżowanie mimo wszystko! Z dziećmi, samotnie, będąc osobą niepełnosprawną – w każdy możliwy sposób.

Zostaliście rodzicami? To nie powód by zostać w domu! Wyruszcie z dzieckiem przez świat. Opowiedzą wam o tym podróżnicze rodziny Wrońskich i Buczkowskich. O przełamywaniu barier i o tym, że niepełnosprawny może…. nawet więcej, będzie przekonywał Michał Ławryszek. A dylemat „Nie mam z kim jechać” rozwieją Edyta Siedlecki i Aneta Zając z Fly4free.pl, przekonując, że samemu nie oznacza samotnie! Więcej na ten temat możecie przeczytać w tekście Anety.

A może coś z zupełnie odmiennych klimatów? O godz. 13:00 Zbyszek Szwoch z Forum Fly4free.pl zaprezentuje swoje impresje z przemierzania Grenlandii piechotą i w dmuchanym kajaku. Tuż po nim, o godz. 14:10 będziecie mieć okazję posłuchać, jak się zabrać za szukanie tanich biletów i wczasów – naszym gościem będzie Kamil Lodziński, założyciel Fly4free.pl.

Fot. Paweł Kunz, Fly4free.pl

Prawdziwym deserem będzie kulinarna podróż dookoła świata, w którą o godz. 15:00 zabierze was Filip Turowski z najsmaczniejszego blogu o jedzeniu i podróżowaniu, czyli Głodny Świata.

A tuż po nim rozmowa z 11-letnim Leonem Ostrowskim – wyjątkowym podróżnikiem, który mimo młodego wieku odwiedził już 50 krajów na całym świecie.

Moc atrakcji

To nie wszystko, co dla was szykujemy. W zanadrzu mamy jeszcze kilka niespodzianek – bądźcie z nami podczas World Travel Show w Nadarzynie pod Warszawą i przekonajcie się sami!

Fly4free.pl jest partnerem World Travel Show. O kolejnych atrakcjach, a także samych targach będziemy was informowali już wkrótce. Bilety na imprezę możecie kupić TUTAJ.

Partnerami Fly4free.pl podczas targów są Samsung, Rainbow, PolskiBus.com i mytaxi, którzy przygotowali dla Was specjalne promocje. Pomogą Wam one tanio dotrzeć na targi.

Do zobaczenia w Nadarzynie!

Foto: World Travel Show

Szukasz inspiracji na kolejną podróż?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby skomentować.

Komentarze 10 komentarzy

 1. +59 Dobre Słabe Odpowiedz
  marcin.krakow 9 października 2017, 21:08

  18.00-19.15 – warsztaty dla millenialsów „nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB”

 2. -7 Dobre Słabe Odpowiedz
  dusza86 10 października 2017, 16:25

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 3. +12 Dobre Słabe Odpowiedz
  oskiboski 10 października 2017, 20:56

  dusza86

  marcin.krakow 18.00-19.15 – warsztaty dla millenialsów „nie ważne jak spędzasz urlop- ważne jak go pokażesz na FB”

  Millenialsi to także osoby urodzone w 1980 roku. Uważasz, że takie osoby często relacjonują podróże na fejsie? 😉

  Oczywiscie, czasami tez nazywaja swoje dzieci Jeronimo Martin

 4. -7 Dobre Słabe Odpowiedz
  dusza86 11 października 2017, 8:37

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 5. -8 Dobre Słabe Odpowiedz
  dusza86 11 października 2017, 8:38

  Komentarz ukryty. Kliknij tutaj aby zobaczyć.

 6. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
  Japonka76 16 października 2017, 11:27

  A moi znajomi wrzucają relacje i zdjęcia na fejsa. I ja też. Ale nikt nie nazwał dziecka Jeronimo Martin, ani nawet Brajanek.
  Skoczę więc na te warsztaty, może się dowiem w czy jestem mileniasem czy nie. 🙂

 7. -4 Dobre Słabe Odpowiedz
  Paweł Sekulski 18 października 2017, 8:52

  Witam, pytanie do organizatorów,
  czy nie ma możliwości zorganizować takiej imprezy w KTW lub KRK?

 8. +15 Dobre Słabe Odpowiedz
  rydzo 19 października 2017, 9:13

  Ile kosztuje kupienie własnego panelu? Bo widze, ze pan Bączek bedzie przez ponad godzine naganial na kupno swoich ksiazek i widmo tysiaca miniemerytur. Czemu wchodzicie w pseudocoaching? Malo tego w Polsce? Motywacja i coachingi. Najwieksza bzdura sprzedawana jako zmiana zycia a tak naprawde autor jedynie z czego kase zarobil to te ksiazki i wyklady o niczym … brawo! Jeszcze zaproscie tego zlodzieja z lotniska – byl artykul o nim …

 9. 0 Dobre Słabe Odpowiedz
  wwojtel 19 października 2017, 23:51

  Japonka76 A moi znajomi wrzucają relacje i zdjęcia na fejsa. I ja też. Ale nikt nie nazwał dziecka Jeronimo Martin, ani nawet Brajanek.Skoczę więc na te warsztaty, może się dowiem w czy jestem mileniasem czy nie. 🙂

  „Curka” Dżesika ? 😉

 10. -1 Dobre Słabe Odpowiedz
  wwojtel 19 października 2017, 23:55

  Janusz, Grażyna, Bałtyk, parawan….

Zobacz także

Wiosenne loty na Islandię z Poznania od 128 PLN

22 lutego 2018, 9:30||Dodaj komentarz

Wiosenne loty na Islandię z Poznania od 128 PLN

Bilety czarterowe na Zanzibar z Warszawy za 1411 PLN

22 lutego 2018, 8:50||Dodaj komentarz

Bilety czarterowe na Zanzibar z Warszawy za 1411 PLN

Powrót do turystycznego raju? Czy Tunezja znów będzie hitem wyjazdowym dla Polaków?

21 lutego 2018, 21:55||komentarze 4

Powrót do turystycznego raju? Czy Tunezja znów będzie hitem wyjazdowym dla Polaków?

Rzym, Ibiza i Barcelona w jednej podróży z Warszawy za 225 PLN

21 lutego 2018, 21:25||Dodaj komentarz

Rzym, Ibiza i Barcelona w jednej podróży z Warszawy za 225 PLN

Tanie loty do Bratysławy z Warszawy od 78 PLN. Na Wielkanoc, Boże Ciało, wakacje i nie tylko

21 lutego 2018, 20:40||Dodaj komentarz

Tanie loty do Bratysławy z Warszawy od 78 PLN. Na Wielkanoc, Boże Ciało, wakacje i nie tylko