Fly4free.pl

Wizz Air wprowadza zmiany w programie Wizz Discount Club! Czy nowy pakiet podbije serca pasażerów?

Foto: Kovalenkau / Shutterstock
Tej wiosny pojawi się nowa odsłona usługi Wizz Discount Club, czyli WDC Premium. W jej ramach oprócz dostępu do tańszych biletów pasażerowie będą mieli roczny dostęp do usługi Wizz Priority z dużym bagażem podręcznym oraz bezpłatny wybór miejsca w samolocie – czytamy w najnowszym numerze magazynu pokładowego Wizz Aira.

Wizz Air od dłuższego czasu próbuje rozwijać wszelkiego rodzaju usług wzmagające lojalność wśród swoich klientów. Jedną z flagowych tego typu usług jest Wizz Discount Club – skierowany do często latających podróżnych, dzięki któremu mogą oni liczyć na tańsze bilety. I choć Wizz Air nieco „rozwodnił” w ostatnich latach swoją ofertę (m.in. wprowadzając maksymalną kwotę zniżki, na jaką mogą liczyć posiadacze WDC), to wciąż jest to fajna alternatywa dla wielu pasażerów. Teraz okazuje się, że Wizz Air wprowadził do swojego portfolio zupełnie nową wariację popularnej usługi – Wizz Discount Club Premium. Nowa usługa jeszcze nie wystartowała, ale informacja o niej znalazła się w najnowszym numerze magazynu pokładowego Wizz Air, który od kilku dni jest dostępny w samolotach „landrynki”. I choć na wszystkie szczegóły dotyczące nowej usługi musimy jeszcze zaczekać, to czytamy tam, że zostanie ona wprowadzona wiosną.

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 2024-04-25T06:57:00.856Z przez Wakacje.pl

Co się pod nią kryje? Jej wprowadzenie zapowiedział kilka tygodni temu podczas spotkania z dziennikarzami w Warszawie prezes Wizz Aira Jozsef Varadi.

– W najbliższych latach wprowadzimy kilka nowych produktów, które będą zgodne z oczekiwaniami pasażerów. Z naszych obserwacji wynika, że największym powodzeniem cieszą się usługi pakietowe, w których łączymy kilka elementów. I to właśnie zaoferujemy pasażerom, którzy wiedzą, że w ten sposób są w stanie zaoszczędzić i najwięcej zyskać– powiedział Varadi.

Foto: Wizz Air

Przejdźmy jednak do konkretów. W przeciwieństwie do standardowego pakietu WDC kosztującego 39,99 euro rocznie, nowa usługa Wizz Discount Club Premium będzie zdecydowanie droższa – kosztuje bowiem aż 349,99 euro rocznie. Co dostajemy w zamian?
Tak jak usługi „standard”, z WDC Premium może korzystać taże osoba towarzysząca i podobnie jak w standardzie, oferuje ona tańsze bilety dla członków klubu WDC (z rabatem wynoszącym 10 euro), a także rabat w wysokości 5 euro na zakup bagażu rejestrowanego (za pośrednictwem strony lub aplikacji). Różnicą jest dodanie do WDC Premium usługi Wizz Priority, czyli pierwszeństwa wejścia na pokład oraz zabrania ze sobą dużego bagażu podręcznego. A także – jak czytamy w magazynie – nielimitowany wybór miejsca w samolocie, w tym dotyczący (zapewne w miarę dostępności) miejsc premium.

Czy nowy wariant popularnego WDC zachwyci podróżnych? Z pewnością ta usługa znajdzie swoich fanów, choć nie ulega wątpliwości, że płacenie z góry takiej kwoty oznacza, że zainteresowane nią będą przede wszystkim osoby, które mają wyklarowane plany podróży z dużym wyprzedzeniem.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że to nie koniec nowych usług oferowanych przez Wizz Aira, a kolejny nowy produkt powinien pojawić się jeszcze w kwietniu.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
LOL... Też mi nowość... Połączenie WDC z Privilege Pass... I to chyba nawet w wyższej cenie xD No i nie ma nic o grupowym, więc pewnie idzie do kosza 😅
Adrian Łubik, 2 kwietnia 2024, 13:01 | odpowiedz
Wygląda na to, że Privilege Pass wpadnie do kosza. Będzie drożej. Teraz Privilege Pass kosztuje 249eur. Zobaczymy...
woocash79, 2 kwietnia 2024, 14:08 | odpowiedz
Jak narazie to wyłudzili odemnie pieniądze na discount club. Po odwołaniu lotow z którymi bylo kupowane czlonkonstwo oddają tylko za loty :) piękna metoda na zarobek. 
Jakub Petz, 3 kwietnia 2024, 9:22 | odpowiedz
tez kiedyś dałem się oszukać metodą na Wdc 🤦‍♂️😉
Jakub Petz Jak narazie to wyłudzili odemnie pieniądze na discount club. Po odwołaniu lotow z którymi bylo kupowane czlonkonstwo oddają tylko za loty :) piękna metoda na zarobek. 
Alex1972, 3 kwietnia 2024, 22:47 | odpowiedz
Na naszym vlogu KIERUNEK SŁOŃCE na Youtube pokazuję, że można mieć PRIORITY za kilkadziesiąt złotych na dowolny lot Wizzair więc pakiet za 350 Euro nie ma szans się opłacić...
daniel316, 6 kwietnia 2024, 8:53 | odpowiedz
Przecież to zależy od tego ile latasz i czy sam czy z towarzystwem. Przy kilkunastu lotach w dwie osoby taniej już pewnie WDCP wyjdzie.
daniel316 Na naszym vlogu KIERUNEK SŁOŃCE na Youtube pokazuję, że można mieć PRIORITY za kilkadziesiąt złotych na dowolny lot Wizzair więc pakiet za 350 Euro nie ma szans się opłacić...
Otas, 7 kwietnia 2024, 18:37 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »