Fly4free.pl

Wizz Air vs Ryanair: przeloty do Porto z Warszawy od 128 PLN

Foto: ESB Professional, Shutterstock
Wybierzcie się w podróż do jednego z miast malowniczej Portugalii. Bezpośrednie przeloty ze stolicy Polski, na pokładzie linii Wizz Air lub Ryanair dostępne już od 128 PLN w obie strony. Mam dla Was kalendarz wszystkich terminów.

Porto – miasto położone na wzgórzach, nad Oceanem Atlantyckim, gdzie budynki przykuwają uwagę mieniącą się czerwienią dachówek. Zagubcie się na uliczkach starówki, wpisanej na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, a wieczór spędźcie nad rzeką Duoro, delektując się kieliszkiem najlepszego Porto.

LOTY

Do Portugalii polecieć możecie jedną z dwóch niskokosztowych linii lotniczych. Wizz Air czy Ryanair? Wybór należy do Was!

Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club, a zapłacicie za nie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie z bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

Bilety dostępne są dla wszystkich (niepotrzebne są kluby zniżkowe). Podróżujecie z dwoma bagażami podręcznymi o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

NOCLEGI

Zatrzymajcie się blisko centrum Porto w obiekcie Álvares Cabral Guest House, gdzie za noc zapłacicie 160 PLN. Do waszej dyspozycji jest dwuosobowy pokój, który urządzony został w tradycyjnym stylu z akcentami inspirowanymi postaciami pierwszych portugalskich odkrywców. Goście mogą korzystać z bezpłatnej sieci WiFi. Guest house posiada dobre opinie.

Informacją o tanich lotach na forum podzielił się z nami czytelnik Kashpir. Dziękujemy!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Avatar użytkownika
Jednak Chopin wygrywa z modlinem, więc sprawa jasna
gawron010, 25 października 2017, 12:06 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »