Fly4free.pl

Wizz Air upraszcza procedurę zmiany rezerwacji. Zrobisz to za połowę ceny biletu

W Wizz Air łatwiej dokonamy zmian w rezerwacji. Przewoźnik poinformował, że będzie ich można dokonać za połowę wartości pierwotnej ceny biletu. Do tego trzeba będzie dopłacić różnicę ceny do nowej rezerwacji oraz bagażu.

Zmian można dokonać przez internet, call center lub bezpośrednio na lotnisku. Najniższa oplata wyniesie 41 PLN, a maksymalna 247 PLN. Nadal można będzie uniknąć dodatkowych opłat za zmianę rezerwacji wykupując usługę Wizz Flex 41 PLN (10 euro) za lot lub wybierając taryfę Plus. Obie opcje pozwalają na nielimitowaną liczbę zmian rezerwacji.

Daniel de Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air, powiedział, że „Podczas gdy wiele produktów klasy economy nie pozwala na zmiany w rezerwacji, Wizz Air dają pełną elastyczność i możliwość modyfikacji. Wprowadzone udogodnienia to część procesu udoskonalania oferty WIZZ, by zaoferować jeszcze większy wybór i zagwarantować najwyższy poziom usług od momentu składania rezerwacji, aż do wejścia na pokład samolotu”.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wow! Wspaniała informacja
jack, 22 lipca 2015, 19:45 | odpowiedz
Niech lepiej zrezygnują z saszetki i dadzą jeden normalny rozmiar bagażu podręcznego w cenie biletu jak u konkurencji to nawet to śmieszne WDC przeboleję.
arron, 22 lipca 2015, 20:23 | odpowiedz
Wczoraj musiałem przebukować bilety i płaciłem po 39 pln sztuka+ różnica w cenie nowego. Widać teraz będzie drożej.
Ja, 22 lipca 2015, 21:22 | odpowiedz
chciałem zmienic nazwisko pasazera a tu niespodzianka : " Dokonując rezerwacji w ramach WIZZ Discount Club, musisz być jednym z pasażerów." czy to oznacza że jesli kupilem bilet jako członek WDC nie moge zmienic nazwiska ?
Piotr, 23 lipca 2015, 0:55 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Piotrchciałem zmienic nazwisko pasazera a tu niespodzianka : ” Dokonując rezerwacji w ramach WIZZ Discount Club, musisz być jednym z pasażerów.” czy to oznacza że jesli kupilem bilet jako członek WDC nie moge zmienic nazwiska ?
No na tym to polega - zniżka w WDC tylko jeśli właściciel ma też dla siebie bilet
marcink, 23 lipca 2015, 8:53 | odpowiedz
Uwaga na oszustwa przewożnika ,nie uwzględniają reklamacji ani nie reagują na rozmowy.Latam z nimi od 11 lat,jestem klubowiczem a i tak mnie oszukali ale nie mam innego wyjścia ze względów zdrowotnych.
babcia, 20 października 2015, 10:22 | odpowiedz
babciaUwaga na oszustwa przewożnika ,nie uwzględniają reklamacji ani nie reagują na rozmowy.Latam z nimi od 11 lat,jestem klubowiczem a i tak mnie oszukali ale nie mam innego wyjścia ze względów zdrowotnych.
Mieliśmy lecieć (4 osoby) do Londynu. Niestety jedna zachorowała (odma płucna). Po kontakcie mailowym z call center i przesłaniu zaświadczenia o czasowym zakazie lotów Wiizair anulował lot. Kwotę zwrócił na konto członkowskie WIZZ. Szybko i pomyśli załatwili sprawę :-)
akfdn, 13 listopada 2015, 7:43 | odpowiedz
akfdn
babciaUwaga na oszustwa przewożnika ,nie uwzględniają reklamacji ani nie reagują na rozmowy.Latam z nimi od 11 lat,jestem klubowiczem a i tak mnie oszukali ale nie mam innego wyjścia ze względów zdrowotnych.
Mieliśmy lecieć (4 osoby) do Londynu. Niestety jedna zachorowała (odma płucna). Po kontakcie mailowym z call center i przesłaniu zaświadczenia o czasowym zakazie lotów Wiizair anulował lot. Kwotę zwrócił na konto członkowskie WIZZ. Szybko i pomyśli załatwili sprawę
Wyjatkowo. U mnie sie udalo reklamwowac bilet 1 na 3 razy z powodów zdrowotnych. Ryan ma 100% - 2/2
mathew77, 23 grudnia 2015, 15:14 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »