Fly4free.pl

Wizz Air Ukraine wprowadza opłatę za odprawę na lotnisku

Wizz Air Ukraine poinformował, że wprowadza dodatkową opłatę za odprawę lotniskową w wysokości ok. 40 złotych. Będzie ona obowiązywać przy wszystkich lotach zaplanowanych po 26 lutego 2014 r. Bezpłatna pozostanie odprawa online.

Wprowadzenie opłaty pozwoli obniżyć koszty obsługi naziemnej na lotnisku oraz utrzymać niskie ceny biletów dla pasażerów. Dodatkowo opłata ma zachęcić pasażerów do dokonywania odprawy on-line, co pozwoli przewoźnikowi zredukować koszty operacyjne oraz czas poświęcony na procedury lotniskowe – wyjaśnia Akos Bus, Dyrektor Zarządzający Wizz Air Ukraine.

Bezpłatna odprawa internetowa dostępna jest na stronie www.wizzair.com, należy jej dokonać w terminie od 30 dni do 3 godzin przed planowanym lotem. Z kolei odprawa lotniskowa będzie nadal dostępna dla pasażerów, którzy wolą odbyć ją przy stanowisku przed odlotem, a opłata za nią, zostanie doliczona do ceny biletu rezerwowanego na wizzair.com.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Bardzo lubię Waszą stronę i uważam, że to świetna inicjatywa, ale jeśli Wasi czytelnicy będą dostawać dziennie taką ilość maili z najgłupszymi informacjami, na pewno w bardzo szybkim tempie stracicie odbiorców newslettera. Trochę wstrzemięźliwości! Rozumiem, że płacą Wam za te wszystkie banery i odwiedziny, ale zaczyna to trochę przekraczać pojęcie dobrego smaku. Pozdrawiam!
Ola, 23 stycznia 2014, 17:24 | odpowiedz
Ola nie przeginaj :) . Powstał nowy przewoznik Akos Bus i o to chodziło w tej informacji :) Czytaj ze zrozumieniem :)
radek1971, 23 stycznia 2014, 17:55 | odpowiedz
To chyba dość istotna informacja, dotyczy całych linii lotniczych wiec nie ma powodów do narzekania. Uwazam , ze f4f podaje dużo bdb informacji przydatnych podróżnikom, szczególnie tym niskobudżetowym
Ares, 23 stycznia 2014, 18:28 | odpowiedz
AresTo chyba dość istotna informacja, dotyczy całych linii lotniczych wiec nie ma powodów do narzekania. Uwazam , ze f4f podaje dużo bdb informacji przydatnych podróżnikom, szczególnie tym niskobudżetowym
Płatna odprawa na lotnisku w Wizz Air przecież już od dawna obowiązuje
isabel, 23 stycznia 2014, 18:40 | odpowiedz
A co z rezerwacjami zrobionymi do 22 stycznia 2014 na rejsy po 26 lutego 2014?
humbak, 24 stycznia 2014, 0:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »