Fly4free.pl

Wizz Air szykuje wysyp nowych tras do kraju, o którym marzycie! Na liście loty z Budapesztu i nie tylko

Foto: Lukas Bischoff Photograph / Shutterstock
Przedstawiciele Wizz Aira mocno negocjują uruchomienie kolejnych tras do Uzbekistanu, tym razem z Europy – czytamy w serwisie „Tashkent Times”. Obie strony intensywnie negocjują listę połączeń, a w listopadzie delegacja Wizz Aira z prezesem Varadim na czele wybierze się do Samarkandy.

Już 13 grudnia Wizz Air wykona pierwszy lot do Samarkandy w Uzbekistanie i choć jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych przez Was kierunków, to niestety nie będzie to połączenie z Europy, ale z Abu Zabi. Ale spokojnie – jak czytamy w serwisie „Tashkent Times”, loty z Europy do Uzbekistanu realizowane przez Wizz Aira wydają się kwestią czasu.

Rozmowy w tej sprawie w ostatnich dniach prowadził w Budapeszcie m.in. ambasador Uzbekistanu na Węgrzech. Podczas spotkania ustalono, że w listopadzie do Taszkientu i Samarkandy wybierze się delegacja Wizz Aira, która będzie negocjowała już konkretne szczegóły uruchomienia nowych tras z przedstawicielami krajowych władz lotniczych. Jeśli chodzi o kierunki, to wiadomo, że priorytetem są loty z Budapesztu, ale pod uwagę brane są też inne europejskie kierunki.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Gruzinów nam zwozili a teraz Uzbeków dostarczą! Dramat . Każdy dom będzie musiał być twierdzą pod prądem . Niech na Węgry wożą.
akot, 3 listopada 2022, 10:36 | odpowiedz
 Idiota
akot Gruzinów nam zwozili a teraz Uzbeków dostarczą! Dramat . Każdy dom będzie musiał być twierdzą pod prądem . Niech na Węgry wożą.
rupo13, 3 listopada 2022, 11:09 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »