Fly4free.pl

Wizz Air przywraca hitową trasę z Poznania! Wróci po długiej przerwie

widok na batumi
Foto: IgorZh / Shutterstock
Od 3 czerwca przyszłego roku Wizz Air poleci z Poznania do Kutaisi! Loty do Gruzji wracają po dość długiej przerwie i perturbacjach związanych m.in. z obostrzeniami koronawirusowymi.

To kolejna nowa trasa Wizz Aira z Poznania po trasie do Tirany, na której Wizz Air zacznie latać od lipca. Choć w przypadku Gruzji mówimy akurat o powrocie, bo „landrynka” zaczęła latać do Kutaisi z Ławicy już jesienią 2019 roku. Trasa ta była jednak realizowana z licznymi perturbacjami, głównie ze względu na pandemię koronawirusa. Ostatecznie ostatnie loty na tej trasie Wizz Air wykonał jesienią 2021 roku – trasa miała wrócić w tegorocznym letnim rozkładzie, lecz ostatecznie do tego nie doszło. Dopiero teraz połączenie oficjalnie wraca do siatki.

Z systemu rezerwacyjnego Wizz Aira [dziękujemy za sygnał niezawodnemu skrzatowi – red.] wynika, że loty na tej trasie zostaną uruchomione 3 czerwca i będą realizowane 2 razy w tygodniu – we wtorki i soboty. Samoloty będą wylatywały z Poznania o godz. 8.55 i lądowały w Kutaisi o 14.30 lokalnego czasu. Loty z Gruzji zaplanowane są o godz. 6.30 lokalnego czasu, lądowanie na Ławicy o godzinie 8.20.

Foto:

Oprócz Poznania Wizz Air zapowiedział też uruchomienie tras z Kutaisi do Hamburga, Frankfurtu Hahn, Brukseli-Charleroi i Madrytu.

Położone w środkowej części kraju Kutaisi jest świetną bazą wypadową do zwiedzania Gruzji – zarówno wschodniej i południowej części kraju, jak i wybrzeża Morza Czarnego, z reprezentacyjnym kurortem Batumi (na głównym zdjęciu).

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Wizzair a kiedy Malaga z Poznania  ?
michalzpoznania, 13 grudnia 2022, 12:00 | odpowiedz
W tej cenie to ja w obie strony do USA lecę.
Antoni Filipowicz, 13 grudnia 2022, 19:02 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »