Fly4free.pl

Wizz Air poleci do zupełnie nowego kraju! Pełna egzotyka i aż 8 tras na start

Foto: Tala Dabain / Shutterstock

Od połowy grudnia Wizz Air uruchomi bezpośrednie połączenia do Ammanu i Akaby w Jordanii z 8 lotnisk w Europie! Na liście tras nie ma niestety Polski, ale znalazły się tam m.in. Budapeszt, Wiedeń czy Bukareszt.

O planach wejścia „landrynki” do Jordanii pisaliśmy na naszych łamach kilkanaście dni temu. I jak się okazało, obie strony dogadały się bardzo szybko i nowe trasy, a co za tym idzie – nowy kraj w siatce Wizz Aira – są już w systemie rezerwacyjnym.

Wizz Air uruchomi więc całoroczne połączenia do Ammanu z Budapesztu, Wiednia oraz Rzymu Fiumicino i Mediolanu Bergamo. Oprócz tego Wizz Air poleci też w sezonie zimowym do Akaby – w tym przypadku będą to połączenia z Bukaresztu, Budapesztu, Rzymu Fiumicino i Wiednia.

Loty na wszystkich trasach zostaną uruchomione w połowie grudnia i będą realizowane po 2 razy w tygodniu. Podobnie jak w przypadku Ryanaira, także Wizz Air otrzymał rządowe wsparcie na uruchomienie tych tras. W systemie rezerwacyjnym można znaleźć spokojnie bilety w cenie od 39 PLN.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »