Fly4free.pl

Wizz Air uruchamia kolejną trasę z Warszawy. I to na świetne lotnisko!

wizz air samolot
Foto: Patryk Kosmider / Shutterstock

Już pod koniec marca, pasażerowie z Warszawy będą mogli polecieć do Paryża na pokładzie linii Wizz Air. Co ważne, nowa trasa połączy Lotnisko Chopina i paryskie lotnisko Orly, co dla pasażerów oznacza oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy.

Pierwszy lot odbędzie się 29 marca 2020 roku. Z systemu wynika, że loty z Warszawy do Paryża, będą odbywać się codziennie, choć o różnych godzinach.

***

10 lat Fly4free.pl! Wygraj iPhona 11 lub hulajnogi Xiaomi. Odbierz kod rabatowy od Qatar Airways >>

***

W poniedziałki, środy, piątki i niedziele samolot z Polski wystartuje o 16:35 i o 19:00 zamelduje się w Paryżu. W drugą stronę wyruszy o 19:40 i o 21.55 będzie na Lotnisku Chopina. We wtorki, czwartki i soboty Wizz Air zabierze pasażerów z Warszawy o 17:50, żeby na 20:15 być już na lotnisku Orly. Powrót zaplanowano na 20:55, więc w tej konfiguracji pasażerowie wrócą do Polski o 23:15.

warszawa paryz

Loty będą trwały 2 godziny i 20 minut. Na razie bilety są dostępne do 24 października. W tej chwili bilety można znaleźć w cenie od 86 PLN w jedną stronę. Póki co trudno jednak skompletować lot tam i z powrotem w niskiej cenie. Będziemy jednak polować dla was na promocje!

Najważniejsze jest jednak to, że Wizz Air ze wszystkich paryskich lotnisk wybrał akurat Orly. Do tej pory tanie linie preferowały lotnisko Paryż-Beauvais, które jest oddalone od stolicy Francji o blisko 80 km. Wyjątkiem jest easyjet, który z Krakowa lata na lotnisko Charles de Gaulle. Trasa na Orly, którą zdecydował się otworzyć Wizz Air może być więc przełomowa dla wielbicieli paryskiego klimatu. Warto też pamiętać, że węgierska linia, w przeciwieństwie do Ryanaira, operuje z Lotniska Chopina, więc odpada nie tylko dojazd z i do Beauvais, ale także z i do Modlina.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Tak świetnie, skasował przy okazji Niceę
Globustroter, 21 grudnia 2019, 9:16 | odpowiedz
Avatar użytkownika
Co jest z lotami do Nicei i Bordeaux?? Nigdzie ani słowa a do Nicei miałem zakupione wakacje na sierpień i opłacony hotel..  
Globustroter Tak świetnie, skasował przy okazji Niceę
maski1973, 21 grudnia 2019, 14:37 | odpowiedz
Avatar użytkownika
No super, Nicea usunęli... nawet nie mozna zmienic aby z Krakowa lecic... proponują Bergamo smiech na sali
Mateusz Sokołowski, 21 grudnia 2019, 18:52 | odpowiedz
Skasowali też Lyon :(
Pacyfa, 21 grudnia 2019, 22:52 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »